Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szeged, Rákóczi utca milyen...

Szeged, Rákóczi utca milyen környék?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Barátnőm most kezdi meg az egyetemet és Szeged Rákóczi utcában talált albérletet. Esetleg tudnátok véleményt alkotni a környékről, mennyire biztonságos? Gyalogosan is közlekedne, és lesz olyan, hogy este 8 környékén végezne. (Sokáig Pesten a Hős utca környékén éltem ezért vagyok kissé aggódós a “nagyvárosi” biztonság kérdésében.)

2023. aug. 21. 20:34
A kérdező szavazást indított:
Biztonságos
Nem biztonságos
1 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mostanában mi a helyzet, de az én időmben, 15 éve a jelzett utcával párhuzamos Cserepes sor konkrétan a cigánytelep volt. Viszont a Petőfi Sándor sugárút (Google Maps-en 5-ös út illetve Szabadkai útként van jelölve azon a szakaszon) másik oldalán, ahol a Cserepes sor nem folytatódik, de a Rákóczi utca igen, az a rész már jó környék. Közel van a TIK, az meg már majdnem a Belváros kellős közepe, szóval a központtól is kb 1,5 km-re (20 perces gyors séta, fél órás kényelmes gyaloglás) fog lakni. Jó hely.
2023. aug. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a gyors választ. Ahogy néztem az ő albérlete amit most fontolgat a Ràkóczi utca azon részén helyezkedik el ami párhuzamos az említett Cserepes sorral. Belvárosba az egyetemhez való bejutás sem vészes akkor, ha jól gondolom.
2023. aug. 21. 21:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja, nem vészes, és a Jégpályához is így sokkal közelebb van, nem kell a Belvárosból villamosozni, mi sokat vártunk mindig a 4esre, hogy kijussunk :D


Ha van lehetőségetek menjetek el felderíteni, nézzetek szét a Cserepes soron is, hogy mi a helyzet most. Ha jól emlékszem a Cserepes sori piacot vagy felszámolták, vagy rendet tettek, régen ott azért voltak akciók :D Ennek köszönhetően a Cserepes sor is konszolidálódott.


Most találtam egy ilyet:

[link]

Itt már csak 9-14 közötti házszámokról beszélnek, az nem olyan sok :)

2023. aug. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Rendben! 😄

Mindenképpen körbenézünk. Ez eleve tervben volt. 😁 Remélem őszintén, hogy rendeződtek ott a dolgok.

Köszi a választ!

2023. aug. 22. 06:26
 5/7 anonim ***** válasza:

régi kérdés, de azóta mi a helyzet?

Tetszik neki a környék?

Cserepes soron már csak 4-5 cigányos ház van. 15 éve még 40-50 volt :D

viszont Móravárosban azért vannak cigók nem kevesen.

nov. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végül visszamondta a hirdető az albérletet, de nem is bánom. (Azért féltettem volna :D .)Gondolom kiadta másnak. Sikerült a belvárosban lakást szerezni. Nagyon rendes tőled, hogy érdeklődtél. Köszi! 😁
nov. 6. 23:59
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor jól járt nagyon! :D belváros sokkal jobb minden szempontból, főleg egy egyetemistának!
nov. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!