Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Csepelen, a Karácsony Sándor...

Csepelen, a Karácsony Sándor megálló környéke mennyire durva környék? Pontosabban a II. Rákóczi Ferenc utca HÉV megállói része.

Figyelt kérdés
2013. okt. 22. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az újépítésű lakóparkban találtál lakást az nem gázos egyáltalán. De ha valamelyik kis utcáról van szó, mint a Petőfi utca és környéke, akkor nagyon meg kell nézni, mert elég sok a kisebbségi lakó arrafelé.
2013. okt. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pont ott bérelek mélygarázshelyet a Rákóczi ligeti társasház aljában. Sokszor járok oda éjjel is, hajnalban is lerakni, felvenni az autót. Soha nem tapasztaltam még semmi atrocitást. Csöveseket néha látok arrafelé, de ez minden. Szerintem nem rosszabb mint a kerület általában.
2013. okt. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
37%
A Hév gyártelep felőli oldala elég gáz. Elszegényedett környék, sok munkanélküli, rossz állapotú házak, gyakran jár ki a rendőrség is oda igazoltatni az ott lakók miatt. A Rákóczi társasház szép, de van egy fóruma, ha esetleg tényleg oda akarsz költözni, keress rá a google-lal. Úgy láttam van baj a fűtéssel, penésszel, szóval nem az igazi...
2013. okt. 25. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nádszálkisasszony ***** válasza:
Ott lakik egy ismerősöm, bár ő eleve Csepelen született. Ő szereti, nem panaszkodik. A környék olyan mint Csepel többi része, én egyedül, nő létemre félnék ott kóricálni, mégha a lakópark maga szép is.
2013. okt. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!