Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Győrben melyik ingatlan...

Győrben melyik ingatlan irodát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta keresem a megfelelő albérletet de eddig sikertelenül (fb-on tagja vagyok rengeteg csoportnak, sima Google segítségével is számtalan oldalt nézegetek naponta).

Gondoltam bemegyek pár ingatlan irodához. Ezeknél nekem, mint albérlet kereső kell fizetnem valamennyit?

Melykeket ajánlanátok?


Volt egy oldal ahol közvetítő hívott vissza, ott fizetni kellett volna 10 ezret e-mailben kapott számlára és utasításokkal, de ez nekem gyanús volt, így nem mentem bele.

Vagy esetleg ez az alap mindenhol?

Laktam már albérletben, de mindegyik lakásra ismerős ajánlott, így nem volt eddig szükségem ingatlan irodára.


Köszönöm ha segítetek!



2023. szept. 5. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
van egy csomó győri albérlet fb keres kínál csoport. Amúgy most lehetetlen találni, az összeset kivették az egyetemisták.
2023. szept. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, tudom. Ha Elolvastad az írásomat akkor láthatod is, hogy említettem: tagja vagyok kb az összes győri albérlettel foglalkozó csoportnak. Sőt értesítést is kapok minden egyes bejegyzésről + marketplacet is figyelem.

Tudtam, hogy a szeptember ilyen lesz, de ezért érdeklődnék az ingatlan irodák felől.

2023. szept. 5. 13:19
 3/3 anonim válasza:
Egyiket sem.
jan. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!