Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 80 millióért,Győrben szabadheg...

80 millióért,Győrben szabadhegyen családi ház megéri?

Figyelt kérdés

Egy 2016-ben épült tégla

90m2 nappali+3 hálószobás

455m2 körbekerített telek.


Egyik kollégám el akarja adni a házát.

86-85millióért fogja meghirdetni,de mondta ha érdekel engem 80 millióért eladja nekem.


Igazából győrben vagy a közvetlen közelében akarok házat venni,de basszus azért 80 millió eléggé soknak tűnik.



2023. jún. 18. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerinted ezt itt majd más fogja neked megmondani. ???
2023. jún. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szabadhegyen 35 millió alatt nincs építésitelek, tehát a kérdés inkább az, hogy szerinted sok e a házért 45 millió. Ennyiből idén nem építesz fel 90-es házat kulcsra készre, tudom mert januárban készült el a sajátom Győrtől 12 km-re. 90 m2 most 50-55 millió között jön ki + telek. 10 millióért vesz a közeli falukban telket és 60-65-be megállsz vele, de akkor még nincs udvar rendezés amir számolhatsz kerítéssel térkővel min 5 milliót.
2023. jún. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%

Győrtől nyugatra a falvakban ingyen adják a telkeket, ha vállalod, hogy építesz rá.

1 hét múlva már másoknak azt fogja mondani, hogy 80M-ért te megvennéd, de rokonnak 75M-ért adja.

Mellesleg egy használt ház értéke soha nem közelíti meg egy újét. Főleg garancia, bármilyen minőségbiztosítási fényképek, számlák nélkül.

2023. jún. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Győrtől nyugatra a falvakban ingyen adják a telkeket"

Mutass erre valódi példát. Kihalóban lévő, rossz helyen elhelyezkedő falvak szoktak csak ilyet csinálni. Győr környékén nem tudok ilyenről.

2023. jún. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

2#

Gondolom valahol a pannonhalmi járásban építkezhettél

(écs,nyúl,pannonhalma)


Abba gondolkodtam én is

Vagy Győrújfalu, Győrújbarát vagy esetleg még Vámosszabadi

2023. jún. 18. 16:04
 6/9 anonim ***** válasza:
én hármat kérnék a helyedben
2023. jún. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

2# vagyok

igen arra. de vedd figyelembe Pázmándfalut, Győrságot, Pért, és Töltéstavát is. Mindegyik faluban van bolt, óvóda, posta, orvos. fogorvos (kivéve győrság) Péren és Panonhalmán benzinkút. Panonhalmán van egészség központ, úszoda és konditerem is. A falukban nagyon jók az utak, járdák (pérnek vannak még rossz szakaszai, de állítólag, ha nem lett volna az energia ár probléma már felújították volna), optikai net.

Én a 82-es melletti falvakat elvetettem, kegyetlen forgalom van arra. Érdemes kipróbálni egy szadadnapodon a csúcsforgalmat. Panonnhalma átmenet mert Győr felől jó a 8222-es út vagy 81-esről is lehet menni. A távolság pedig azon múlik hol dolgozol Győrben.

Szerintem Újfalu és környéke durván túlárazott lett az elmúlt években.

2023. jún. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nekem úgymond a munka miatt nem számít, otthonról dolgozok

(home office)

Inkább Győr közelsége ami számit.

Én még Győrszemerére is gondoltam.

Most épül a 83as gyorsforgalmi út.

Amit 100%-ban elvetettem az Győrszentiván

2023. jún. 18. 17:01
 9/9 anonim ***** válasza:
32%

Csorna környékén kismillió falu van. Egyik kisfaluba munkatársam a falutól ingyen kapott telket, ha 2 éven belül elkezd építkezni. Ugye a falu is adóból él.

Pár éve volt.

A posta vagy az otp modernül nézett ki meg tiszta volt. Ennyire emlékszem.

Már 100 éve is ott volt az osztrák határ és mégse lett New york méretű város a határnál. :D

2023. jún. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!