Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapesten ki melyik munkásszá...

Budapesten ki melyik munkásszállót ajánlaná?

Figyelt kérdés
Elsősorban csak olyan érdekelne, ahol egyedül vagyok egy szobában, legyen benne WC, fürdő és 100 ezer alatt legyen. Valaki tud valamit?

2023. okt. 31. 16:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekelne. Jelenleg munkásszállón lakok, de 2ágyasban. Itt az a helyzet, hogy vannak fürdőszobás és nem-fürdőszobás szobák. Ha valakinek a szobájában van wc, zuhanyzó, akkor jár hozzá a szobatárs is.

Ha valaki egyedül akarna lenni,akkor azt úgy oldhatja meg, ha olyan szobába megy, ahol szintén 2 ágy van, de csak mosdókagyló van a szobában.

Itt először a fürdőszobás szobákba teszik az embereket és ha elfogynak a helyek, utána jönnek a mosdókagylós szobák.

(Akinek nincs wc, annak közös használatú wc-t kell használnia)


Az ilyen szállóknak nagy eséllyel nem érdekük az, hogy egy szobában egy személyt "tároljanak".

Voltam már háromágyas szállón is, ott az volt a módi, hogy ahogy felszabadult egy ágy, akkor máris tettek be 1-2 napon belül egy újabb embert.


Szóval, én nem tudok ilyen lehetőséget. Max. ha az ember keményen fizet a másik ágyért. Mert azt kell nézni, hogy a szállónak jó legyen az, ha egy szobában valaki egyedül van. Ez meg úgy érhető el,ha az ember kifizeti a másik ágyat is. Úgy meg nem jó a szállónak, hogy a másik ágyért nem kap fejpénz(vagy bármilyen pénzt),merthogy a szobában lakó egyedül akar lenni.

2023. nov. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!