Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miért ilyen gonoszak a Magyar...

Miért ilyen gonoszak a Magyar Emberek drágán agyják ki a lakásokat mégis honnan tudja ezt egy pályakezdő vidéki fiatal ki fizetni miért nem vannak tekintettel erre?

Figyelt kérdés
2023. nov. 8. 19:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
20 évig fizettem a régi lakásom törlesztőjét, két kezemmel felújítottam, berendeztem és vigyáztam rá. Sajnos eközben olyan mennyiségű ördögi gonoszság költözött belém, ami megakadályozza, hogy gombokért kiadjam olyan beképzelt kis majmoknak, mint te.
2023. nov. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Mert tèged sem èrdekelne fordított helyzetben.

De a lènyeg, ennyièr is kiveszik.

2023. nov. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Gyenge...
2023. nov. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Ha ennyiért is kiveszik, miért adjam olcsóbban? Mi lesz a következő? Fogadjak el monopoly pénzt is? Kereslet-kínálat. Ha nem tudod megfizetni a lakbért, keress kisebb lakást vagy nézz másik környéket ahol olcsóbb. Egyébként lakáskiadásnál nagyjából arany szabály hogy annyiért tudod kiadni hogy 10 év alatt térüljön meg az ára. Több lakásom van, és mindig ezt vettem alapul, és ehhez igazítottam az albérlet árat albérlőtől függően. Egy egyedülálló egyetemistától nem kérek el annyit mint mondjuk egy kisgyermekes családtól, mert sokkal kevésbé amortizálja le mint a gyerekes család. Sokan ezért nem is adnak ki lakást olyanoknak ahol 6 évnél fiatalabb gyerek van
2023. nov. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
törni magyar jól beszéd.
2023. nov. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
potyogtass a világra pár gyerököt és vegyed felfelé a csóókt!
2023. nov. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kik azok, akiket írsz?

A Magyar és az Emberek? Ők kicsodák?

A bérbeadás nem szeretetszolgálat. Ha 36 millió/négyzetmillimétert kérek, akkor annyit kérek. Legfeljebb nem veszi ki senki.

2023. nov. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, te eljössz hozzám feleannyiért dolgozni mert kezdő vállalkozó vagyok? Ugye hogy nem. Miért vagy ilyen gonosz?

Az albérletárakat, pont úgy ahogy a béreket a piac határozza meg.

2023. nov. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, sajnos átlagos magyar fizetésből tényleg nehéz lakást bérelni, különösen Budapesten (ott szinte lehetetlen), és a nagyobb városokban is.

Ez nem a te szégyened, de nem is a bérbeadók gonoszsága.

A helyedben kezdésnek szobát bérelnék.

2023. nov. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
mert az ingatlan piacon ember embernek farkasa. ha tudják szívni a véred fogják is. én ezért mama hotelezek mert úgyis csak lehúznának.
2023. nov. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!