Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Lakótársam a tudtom nélkül...

Lakótársam a tudtom nélkül bemászkál a szobámba.Ezért feljelenthetem őt?

Figyelt kérdés

dec. 6. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudtod nélkül? Akkor honnét tudod? Amúgy meg zárd és kész.
dec. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Mielőtt feljelented, esetleg állj szóba vele és kérdezd meg, miért csinálja. Ill. zárd a szobádat.

Hihetetlen, hogy manapság az emberek egy piti együttélésbeli problémánál rögtön a rendőrséghez fordulnának.

Legközelebb az lesz a kérdés, hogy a hűtőből megette a süteményedet, feljelentheted-e.

dec. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
93%
Nemhinném hogy ezzel foglalkozik a rendőrség. Zárd kulcsra, meg szólj rá.
dec. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
A kulcsot nem ismered?
dec. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

Zárcsere, utána az ajtót kulcsra.


Magánlaksértés bűntette. Rendőrségen feljelentést tehetsz.

dec. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél ki rejtett kamerákat a szobádba, ha eltűnik valami akkor jelentheted a rendőrségnek!
dec. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

Hát; én minden lakótársammal olyan viszonyban voltam, hogy bejöhettek a szobámba. Kulcsunk nem volt a szobákhoz...


Pl: jo olcsó albi volt, de csak nálam volt erkély, ezért oda teregettünk, meg a pasija cigizett.


Engem csak azert nem zavart, mert vettem egy kisebb széfet, illetve egy zárható kisszekrényt. Laptopot, mindent odaraktam ami értékes, így elvinni nem tudták volna.


Ezt mindenkinek javaslom amúgy, viszonytól független.

dec. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!