Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérletbe lehet valami plusz...

Albérletbe lehet valami plusz zárat rakni, ami nem roncsolja az ajtót?

Figyelt kérdés
Nem szeretném, hogy a tulajok bejárkáljanak a tudtom nélkül. Nem mindig van tökéletes rend, meg a személyes dolgaim is ott vannak. Valahogy meg tudom ezt akadályozni?

jan. 6. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Vedd ki a régit, és 1:1 olyan újat rakj be!
jan. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Zárbetét csere beköltözéskor, az eredetit megőrzöd és kiköltözéskor visszacseréled..
jan. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
És ehhez jogod is van
jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

"Valahogy meg tudom ezt akadályozni?"

Igen.

Olyannal kötsz szerződést, aki normális és eszébe sem jut megszegni a szerződést.

Bérlőválasztásnál is ez az egyetlen megoldás bérbeadók számára.

Minden más csak pótmegoldás, izmozás, nem fog jól aludni egyik fél sem.

jan. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9%
Nem lehet. És ha jo kapcsolatot akarsz a tulajjal akkor ne is cseréld.
jan. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%
Ha nálam cserélnék, akkor a szerződés szerinti feltételekkel költöznél. Rövid időn békül.
jan. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%

Ez azért nem reális, mert ha bármi történik, akkor rajtad kívül senki nem tud bemenni, te pedig nem vagy ott.

Msárészt az sem reális, amikor én laktam albérletben, és valami fontos elintéznivalója akadt a főbérlőnek, de fél napig nem tudott elérni, aztán másnap reggel berontott, amikor nem voltam ott. Még az a szerencse, hogy épp nem ott voltam bent meztelenül rohangálva, amikor többedmagával kinyitotta az ajtót. Oké, fél napon át nem tudott engem elérni, másnap már elérhető voltam, talán én kerestem (már nem emlékszem), de fél nap bele kéne, hogy férjen. Két nap már nyilván sok lenne.

jan. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

"ha bármi történik, akkor rajtad kívül senki nem tud bemenni, te pedig nem vagy ott"

Ez a saját lakásommal is így van. Sőt én sem tudok bemenni a szomszédhoz. De ez így van jól.

A tűzoltó úgyis betöri berugja az ajtót. Akárki meg ne tudjon csak úgy bejönni észrevétlenül. Pl az előző években ott lakott más tucatnyi volt albérlők..

jan. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Légy tisztában a jogaiddal, és áll ki magadért. A tulajdonos nem járkálhat ki-be csak úgy, mert az bizony birtokháborítás. Kizárólag előre egyeztetett időpontban keresheti fel az ingatlant.
jan. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha van rács az ajtó előtt, akkor arra tudsz rakni egy lakatot, egyébként pedig csak a zárcsere marad.
jan. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!