Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kiakar rakni a tulajdonos az...

Kiakar rakni a tulajdonos az albérletből mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy lakótarsam mai napig varom par napja hete hogy tegye rendbe a szobát, es takaritsa ki vigye el a dolgait nekem a feladatom lakotarsat keresni a szobajaba de par napja jott vna valaki megnezni de mondta nem jon igy ha nincs rendbe ez nem az en feladatom hogy rendbe tegyem mondtam a tulajnak hogy akivel laktam jojjon vissza es vigye el a cuccait takaritsa ki a szobat honap vegeig van idom lakot talalni mondtam a tulajnak ő is segitsen ,mondtam nekem ki kell mennem idaig vartam, 20a utan penzt keresni kulfoldre szòval nem erek ra erre hogy masokat varogassak hogy jonne idaig is jottek volna ,de nem volt rendbe téve a szoba,a szerzodesem nincs meg szerintem a tulaj ellopta mert nalam nincs !! Mit tegyek az előző tartozik neki penzzel is ketszer engedte meg ezt neki hogy nem fizet, engem meg azzal fenyeget hogy kirak ha nem fizetek elsejevel egesz lakast mert csak a szobamat fizetem !!
dec. 18. 03:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Ezt 2 mondatban, nem semmi..
dec. 18. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mi van????
dec. 18. 06:11
 3/15 anonim válasza:
89%

Nem hiszem el hogy nem tudod rendbe tenni a szobáját.

Inkább hagyod hogy ki lakoltassanak minthogy intézkednél.

Elment onnan a lakó, ha jól olvasom hetek óta (nem teljesen tudom értelmezni amit írtál)

Szerinted vissza fog menni neked rendet tenni?

Nem fog…

dec. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kepzeld hogy nem fogok rendet rakni!!!! Itt volt takaritani se takaritott ,nem nekem kell akkor jojjon ide a tulaj!!!! Nem ezen mulik hogy kilakoltatnak vagy nem ember !!!! Nem ezt kerdeztem tudtam hogy valaki ezt fogja irni!!! Te lehet szivesen csinalod akkor gyere ide aztan csinald meg te !
dec. 18. 09:27
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

Előszőr is egyedül laksz a lakásban, tehát az egész után kell fizetned!

"nekem a feladatom lakotarsat keresni a szobajaba" Ezek alapján egyértelműen te bérled a lakást, nem az eltűnt szoba társad!


Szóval a lehetőségeid:

1. csomagolsz és távozol.

2. az egész lakás után te fizetsz mindent

3. kitakarítasz és kiadod a szobát

dec. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szerinted az en dolgom kitakaritani mas utan miert nem teszi meg akkor a tulaj????? Vagy osszeszedni mas ...nak a dolgait ez szerinted az en dolgom???
dec. 18. 12:21
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Ezt alakótársat te találtad vagy a tulaj? A bérleti szerződésben csam te szerepelsz vagy a lakotárs is?
dec. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%

"Kiakar rakni a tulajdonos az albérletből, mit tegyek?"


A.) Kitakarítod a lakást (szobát is) és keresel lakótársat.


B.) Kerítesz valami tároló helyet hosszú távra a cuccaidnak. És kimész külföldre keresni pénzt. Ha esetleg haza nézel. Elleszel panzióban.


C.) Minden marad így, Te kint dolgozol. És itthon is fizeted az egész lakást + rezsit...

dec. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
79%

Hármas válaszoló vagyok.

Fogalmam sincs hogy nővel vagy férfivel beszélek, de mindkét esetben szánalmas amit itt le művelsz.

Mi, válaszolók azért vagyunk hogy megpróbáljunk segíteni, tanácsot adni.

DE, ha nem fogadod meg és elkezdessz lázadni akkor mit keresel még itt.

Egyrészt

Másrészt, miért a tulajnak kéne osszepakolnia, ő lakik ott vagy te?

Nyilván nem a te dolgod lenne, de így vagy úgy alkalmazkodnod kell a szerint hogy mit szeretnél kezdeni a mostani lakással.

A lakótársad nem fog vissza menni, Hiába tombolsz.

dec. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
Majd a tulaj megmondja mit fogsz csinálni, te meg becsicskulsz.. majd ha lesz lakásod ugrálhatsz 😂
dec. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!