Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérletet kiadó albérlővel...

Albérletet kiadó albérlővel mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Egy évre van szerződés kötve. De egy-egy napokra ott alszanak nála emberek,akiktől kiderült pénzt kért.


Benne van a szerződésben hogy ő nem adhatja ki.


Szembesítettem ezzel.


Erre pofátlanul azt mondja hogy mutassak be neki bérleti szerződéseket vagy nyugtát szálláshely kiadásról amely alapján azt állítom hogy ő kiadta bérbe, és ha nem tudok akkor ez a részemről vádaskodás.


A szomszéd elmondta hogy minden este 8-9 től mennek fel emberek 1-2 fő, de mindig valaki mások, aztán reggel 9 előtt távoznak és többször látta hogy arról beszélnek hogy akkor egy éjszaka ennyi és ennyi.



jan. 13. 08:06
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Mi van a szerződésben idő előtti felmondás esetére? Ha nem túl nagy bukó dobd ki és kész.
jan. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Ez a "szomszéd mondta" azért elég bizonytalan dolog.
jan. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Ha nincs bizonyítékod rá, akkor tényleg vádaskodás. Menj oda egyik este, bújj el és figyeld ki, hogy tényleg mennek-e fel hozzá.
jan. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 nemaRendőrség ***** válasza:
20%

Nem mindegy neked?

Ő gondolom fizeti a megbeszélt összeget, tehát te nem károsulsz

jan. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Azert nem mindegy, mert sok jott ment, aki reggel ugyis tavozik nevtelenul nagyobb eselyel tud kart is tenni a lakasban. Nem lenne elso eset...
jan. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Kérd meg egy haverodat, hogy aludjon ott, és rögzítse a beszélgetést.
jan. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%
Én odamennék egy este váratlanul ellenőrizni. Ha nem hajlandó beengedni, az beszedes. Innentől kezdve én felmondanékm
jan. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

"A szomszéd elmondta hogy minden este 8-9 től mennek fel emberek 1-2 fő, de mindig valaki mások, aztán reggel 9 előtt távoznak és többször látta hogy arról beszélnek hogy akkor egy éjszaka ennyi és ennyi."


Itt "A szomszéd" a problemas, es talan te is, kerdezo. :D

jan. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

"Én odamennék egy este váratlanul ellenőrizni. Ha nem hajlandó beengedni, az beszedes."


kb 15 eve alberletekben elek, annyira szuperul mukodik ez nekem, soha nem volt semmi gond, szoval erted, hogy mennyire tisztesseges berlo vagyok. De ha betoppannal barmikor varatlanul ellenorzesre, akkor legalja alpari modon kuldenelek el edesanyadba, es kikoltozes utan iszonyuan szivatnalak joideig! :D :D

jan. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%
Igazad van 9es. Akkor símán felmondanék ebben az esetben. 7es voltam.
jan. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!