Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Megér egy ilyen albérlet 50...

Megér egy ilyen albérlet 50 ezret?

Figyelt kérdés

Márciusban kezdődik majd egy kb 8 hónapos projekt melóm Debrecenben (terv szerint novemberre kész kell legyünk), és addig oda kellene költöznöm, hacsak nem akarok majd napi 170 kilométert ingázni oda-vissza.

Találtam egy eredetileg autószerelő mühelynek épített valamit, tehát tulajdonképpen egy garázs szerelőaknával, stb. Ez megint előnyös lenne, mert megoldaná a parkolás problémát is. Az alapterülete 7x5 méter, amiből le van választva egy kis fürdőszoba és ottvan a vegyestüzelésü központi kazánja. Fölötte egy manzárd van kiépítve, ahol egy szoba+konyha van. Igényesen van megoldva, nekem tetszik.

A fütés miatt vannak fenntartásaim, mert fát kellene vennem, de márciustól novemberig talán kibírom fütés nélkül is, max veszek valami elektromos melegítőt, csak nem tudom, hogy azt bírná-e a 16 amperesre méretezett hálózat.

A másik probléma, hogy most kellene kivegyem, mert vannak rá jelentkezők, így meg másfél hónapig ott állna üresen, és azt is fizetni kell.



jan. 22. 13:37
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
0%

#20


Fura, mert több lány lakótársam volt, átlagos háttérrel, mind felhalmozta a koszt meg a mocskot

febr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!