Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Megér egy ilyen albérlet 50...

Megér egy ilyen albérlet 50 ezret?

Figyelt kérdés

Márciusban kezdődik majd egy kb 8 hónapos projekt melóm Debrecenben (terv szerint novemberre kész kell legyünk), és addig oda kellene költöznöm, hacsak nem akarok majd napi 170 kilométert ingázni oda-vissza.

Találtam egy eredetileg autószerelő mühelynek épített valamit, tehát tulajdonképpen egy garázs szerelőaknával, stb. Ez megint előnyös lenne, mert megoldaná a parkolás problémát is. Az alapterülete 7x5 méter, amiből le van választva egy kis fürdőszoba és ottvan a vegyestüzelésü központi kazánja. Fölötte egy manzárd van kiépítve, ahol egy szoba+konyha van. Igényesen van megoldva, nekem tetszik.

A fütés miatt vannak fenntartásaim, mert fát kellene vennem, de márciustól novemberig talán kibírom fütés nélkül is, max veszek valami elektromos melegítőt, csak nem tudom, hogy azt bírná-e a 16 amperesre méretezett hálózat.

A másik probléma, hogy most kellene kivegyem, mert vannak rá jelentkezők, így meg másfél hónapig ott állna üresen, és azt is fizetni kell.



jan. 22. 13:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%

Biztosan vannak rá jelentkezők?

Mert ha tényleg és nem csak úgy mondja - a fűtés tényleg kérdéses -, akkor piacképes az ár... akkor mért kérdés, hogy ennyit ér-e?

jan. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Pontosabban a főnököm találta, nem én :D Ő helybeli, és szerinte ettől olcsóbbat nem fogok találni.
jan. 22. 13:47
 3/21 anonim ***** válasza:
74%

Miért nem bérelsz egy szobát valakinél?

Nem lenne egyszerűbb?

jan. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Minden bizonnyal egyszerübb lenne, talán olcsóbb is. De így nem kell eltürni az idegen lakótársak esetleges trógerségét. Bármikor vihetek vendéget, meg az autóm is lenne hol tartsam.
jan. 22. 14:19
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Olcsóbbat Debrecenben nem kapsz. Még szobát sem.
jan. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%

Ragadd meg az alkalmat azonnal, mert ez az ár nem ár Debrecenben!!!

Ennyiért kutyaólat sem kapsz!

Ez nagyon olcsónak látszik így leírva.

jan. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Basszus, mire eldöntöttem, hogy mégiscsak kiveszem, már el is kelt...fél órával ezelőtt írták alá a szerződést, az ezeletti bérlő pedig mégcsak múlthét pénteken költözött ki.
jan. 22. 17:32
 8/21 anonim ***** válasza:
Jah, a COVID ota aranyarak lettek debrecenben, elado es kiado ingatlan fronton egyarant... felverte a fidiMaffia az arakat. Ezt jol bizonyitja, hogy meg egy ilyen putrit is elkapkodnak par nap alatt.
jan. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%

Így jártál...


Tavaly márciusban a hirdetés (Jófogás) megjelenése után 1 órával már az albérleti szerződést írtuk alá az Újkertben.

jan. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
21%
Ennyiért egy normális panel lakás szobát ki tudsz venni, nagyon sok albérlet van üresen Debrecenben.
jan. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!