Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Egy kb. 15 négyzetméteres...

Egy kb. 15 négyzetméteres szobányi cuccot mennyi idő összepakolni dobozokba, költözéshez?

Figyelt kérdés
márc. 20. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha sok bizbasz van 1 nap.

Ha közepes akkor kb fel.

Ha üres szinte elég 2 óra.

márc. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 jpeacefuler ***** válasza:
100%
Állj neki és indítsd el a stoppert. Ha végeztél, megtudod.
márc. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül?

Nekem 35 nm volt kb 1 nap végig, 3man. De jo sok cucc.

Szóval szerintem neked ez fél és egy nap között lesz

márc. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha rendszerezel mindent aprólékosan, akkor több nap is lehet. Ha meg csak belesöpörsz mindent dobozokba akkor egy óra alatt meglehet.
márc. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyi apróság van, mennyi idő alatt gyűlt össze és mennyire szorul selejtezésre.

Lehet hónapok is, meg 3x fél nap is.

márc. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én végzek vele két óra alatt de akkor nem szelektálok.
márc. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kórházban voltam külföldön, mikor közölték velem, hogy távozhatok, sőt van 24 órám, hogy elhagyjam az országot. Sikerült feladnom 3 könyvcsomagot, hogy ne kelljen cipelni, fölvenni a bankban a megtakarításomat, és vittem magammal a papírt, hogy dolgoztam az országban. A magyar vámos mégis meg akart büntetni, amiért túl sok dolgot viszek át a határon. Szerencsére ezt is sikerült lerendezni, már idehaza.
márc. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem mindegy mennyi cucc van és mit takar a pakolás. Ha szelektálnék is közben, rendszereznék is, akkor több nap. Ha csak fogom és pakolok/dobozolok akkor meg néhány óra.
márc. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!