Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Valaki esetleg tudna segíteni,...

Dasd5 kérdése:

Valaki esetleg tudna segíteni,tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Sziasztok kedves lakástulajdonosok,tisztelt emberek!


Sajnos úgy hozta az élet hogy hajléktalan lettem és nincs kihez segítségért forduljak,sajnos a szociális segítségnyújtás a romokban,próbáltam több alapítványhoz fordulni segítségért kerestem önkormányzatokat de nem tudnak segítséget nyújtani lakhatás ügyben. Volt állami gondozott vagyok,26 éves férfi de teljesen tanácstalan vagyok,nincs családom akihez esetlegesen segítségért tudnék fordulni,munkába nehezen állok mert minden nap egy küzdelem és rengeteg problémával küzdök. Ha esetleg tudna valaki olcsó kis szobácskát,vagy munkát lakhatással amiben lehetne egy kicsi magánszférám és kultúrált környezetben tudnék rehabilitálódni azért nagyon hálás volnék. Sok hiányosságom van de egy életre való normális ember vagyok,bármilyen ötletet-tanácsot nagyon szívesen elfogadok!

Elnézést a névnélküliségért de szégyellem magam és a kialakult helyzetem,privátban részletesebb információval tudok szolgálni. Remélem az adminok részéről maradhat a posztom!

További szép estét mindenkinek!



márc. 24. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, kaptál ugye életkezdési támogatást?

Mit tettél vele?

Mit dolgozol?

Melyik városban?

márc. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Ha esetleg tudna valaki olcsó kis szobácskát"

Mennyit tudnál kifizetni?

Ismered a hirdetési oldalakat?

márc. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia,igen kaptam ami annyiban merült ki hogy 1 évig tudtam belőle finanszírozni az albérletet amiben laktam és el is fogyott,nagyon minimális az az összeg amit erre szánnak sajnos! Jelenleg munkakereső vagyok,Budapesten “élek” de ha akad valami lehetőség teljesen mobilis vagyok.


Az attól függ milyen szobáról beszélünk milyen helyen,egyelőre elég korlátozottak a lehetőségeim de Önnek van esetleg egy kiadó szobája? Igen ismerem a hirdetési oldalakat,böngészem is őket de pénz és munka hiányában vagyok egyelőre

márc. 25. 05:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Beirod google-be munka szállással magyarország és kezd el önélezrajzokat küldeni.
márc. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"1 évig tudtam belőle finanszírozni az albérletet amiben laktam és el is fogyott"

Azt nem azért adták, hanem önerőre.

Vehettetek volna 4-en egy kétszobás lakást hitelre.

Az otthonban is gondolom, ketten laktatok egy szobában.

márc. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!