Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hol találhatok 180. ezer...

Hol találhatok 180. ezer ftért sos-ben egy 2-3 szobás lakást vagy házat albérletbe 2 felnőttel és 5 gyermekkel? Tatabányán kellene. 2-3 havi kaukció nem gond.

Figyelt kérdés

márc. 25. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
ingatlan.com?
márc. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nézz körül az interneten vagy írd be a facebook keresőbe, hogy Tatabányai kiadó lakások, vagy mit tudom én. Szerintem egyikünk sem fogja idedobni, hogy helló, pont nekem egy ilyen.
márc. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, hogy az 5 gyermek miatt nehéz ez, mert félnek a tulajok, hogy vagy rongálás lesz, vagy 5 gyermekkel az életben nem rak ki a tulajdonából ha netán nem fizettek. Esetleg lehetne kérni ajánlólevelet az előző bérbeadóktól. Legalábbis, ha nem azzal van a baj, hogy fizikálisan nincsen bérleménynek való.
márc. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
92%
Én tudok egy szóba jöhető házat, csak nem Tatabányán van, hanem mellette, ha az még oké. Írtam üzenetet.
márc. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Ingatlan.com. Vagy gondolom van Tatabánya albérletek Facebook csoport. Ott lehet a leghamarabb lakásra találni.

Például: Albérlet Tatabányán, vagy Tatabánya albérlet (cenzúrázott).


Rögtön találtam is kettőt. Lehet oda kellene ültetni a legnagyobb gyerekedet az internet elé. Valószínűleg elég idős hozzá hogy élelmesebb legyen az internet világában, mint ti.

márc. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Hát nem gyakorin.

Egyébként lakást találni nem lesz nehéz, de olyat, amit ki is adnak 5 porontyos családnak, az lesz nehéz. Főleg 2-3 szobást...

márc. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez a baj. 5 gyermekkel, sajnos nem szeretnének kiadni. Azonnal lefektetném pedig közjegyzővel a feltételeket és kifizetném az összeget. Megértem az aggofalmat, de nem élnénk le a házat. Mondjuk tudom ez így nem hihető ezért ha van aktuális hely, természetesen átküldök egy bemutatkozó levelet és személyesen is konzultálhatunk.
márc. 26. 07:06
 8/8 anonim ***** válasza:
96%
Nagson egyszerű. Kereael hirdetéseket és írsz a hirdetőnek
márc. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!