Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapest 1. Kerület Szabó...

Budapest 1. Kerület Szabó Ilonka utca milyen környék?

Figyelt kérdés

Egyenlőre Budaörsön vagy Szigetszentmiklóson találtam munkát, de nem gond az ingázás, ha megoldható egyáltalán.

Egy kis zöld övezetnek örülnék, de a legfontosabb a közbiztonság számomra.



ápr. 18. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elit. Egy sorral lejjebb van, mint a Halászbástya. Ha olyan a lakás, akkor örökpanorámás lehet a Dunára.
ápr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha meg tudod fizetni a Budavár keleti oldalán, akkor hajrá.
ápr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

[link]


30 nm/ 54.000.000,-Ft


Te tudod.

ápr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
1.800.000,-négyzetmétere, alsó hangon.
ápr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Meredek és a közellátás (boltok) nem a legjobb.
ápr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem vennék egyenlőre lakást, ott még nem tartok.

Viszont albérletben vannak hasonló árak, mint a pesti oldalon, emiatt érdekelt, hogy itt milyen a környék.

(tudom, hogy van máshol olcsóbb is, mint amiket találni lehet, de kutyával nagyon kevés helyre engednek be sajnos)

ápr. 19. 00:05
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó környék,ott laktam egy évig. Este,de még éjjel is sokszor nagy sétákat tettem a Várban,a környéken.

Szomorú voltam,amikor el kellett onnan jönni,mivel a tulaj ígérete ellenére eladta a lakást a fejem felől.Két hét alatt kellett kiköltöznöm.


De ott a Batthyány Spar,a Lidl a Csalogány utcában és a Széna téren a Mamut Pláza.Minden van,csak kicsit sétálni kell érte :)

ápr. 19. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!