Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szerintetek élnem kéne a...

Szerintetek élnem kéne a felajánlott lehetőséggel? Lányok! Ti élnétek vele ha ilyen adódna?

Figyelt kérdés

Sajnos nehéz anyagi helyzetbe kerültem és nem tudom már kifizetni az albérletemet.

Egy 35+ éves férfi felajánlotta, hogy költözzek oda hozzá.

Ha odaköltöznék, akkor ki bírnám fizetni amiket ki kell, viszont alig ismerem, bár rendesnek tűnik nagyon. Egyébként szingli ő is és én is.

20 éves lány vagyok.

Szerintetek rossz ötlet lenne?

Ti hasonló helyzetben belemennétek ebbe?



ápr. 27. 17:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Biztos van valami hátsó szándéka. Csak úgy szívességből nem ajánlja fel valaki aki alig ismer téged, hogy költözz oda hozzá.

Parkapcsolatot vagy szexkapcsolatot akar ez tuti. Ha neked ez nincs ellenedre akkor jol jarsz mert ingyen lakhatsz valahol.

ápr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem ingyen hanem felesben fizetnénk a költségeket ezt megbeszéltük.
ápr. 27. 17:40
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Mivel jobbat nem tudsz belevághatsz és kipróbálhatod mi lesz belőle. De azért a helyedben készülnék egy B tervvel is ha valami nem úgy alakul ahogy kéne...
ápr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Hát élj a lehetőséggel. Mi bajod lehet belőle? És nem csak a lakhatásod oldódik meg, hanem a szexuális életed is.
ápr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%

Alig ismered és szingli férfi? Akkor valszeg igen, rossz ötlet lenne.

Inkább keress női albérlőtársat.

ápr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Jajj, el ne hidd, hogy merő jóindulatból ajánlotta fel. 😅 Ez ilyen kölcsönös dolog, tudod? Nem lakótárs szerepben lennél. Ha bevállalod, hajrá. Én nem mennék bele ilyenbe, pláne, hogy full ismeretlen a férfi.
ápr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Kérdés havonta hányszor kell lefeküdni vele. Mennyi lesz a szerződésben?
ápr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Lakótársként teljesen jó lenne. Voszont a felajánlás, hogy leirtad a nemét meg a korat mind arra következtet h akar valamit
ápr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Aktív Szál ***** válasza:
93%
Nagyon úgy tűnik, hogy a fickó nem csak lakótársnak szeretne téged, ámde ha nincs ellenedre, hogy párkapcsolatban legyél vele vagy csak alkalomadtán megdöngessen, akkor hajrá!
ápr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

Az szinte kizárt, hogy ne lenne szexuális töltete a dolognak, ezzel célszerű számolnod.

De ezt nem negatívumként írom, mert ez elsülhet nagyon jól is.

ápr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!