Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Megvettem a jegyeket Rómába....

Megvettem a jegyeket Rómába. Egy szimpla basic jegyet. Az foglalás során felajánlott lehetőségek között arra mentem, hogy későbbi üllőhely választás. A Wizzair esetében ilyenkor nem kell fizetni a helyért vagy mégis?

Figyelt kérdés

Mivel 48 órával előtte kapjuk meg a beszállókártyát azonban a foglalás soránál feldobja az üllőhely választását és ott a későbbi opcióra menve ezeket írja ki:

- ezek később drágábbak lehetnek

- a megmaradt ülőhelyek közül jelölünk ki önnek

- csak 48 órával az indulás előtt tudja elvégezni az utasfelvételt


Ilyen esetben akkor mit tudok tenni?



2022. júl. 7. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés pontosan?

Ha nem vettél helyet, akkor oda ülsz, ahová "sorsolnak". Becsekkolni 48 órával korábban tudsz csak, bár ennek sok jelentősége nincs.

2022. júl. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazából csak annyi, hogy ebben az esetben kell-e érte fizetni?

Mivel maga az oldal azt írja, hogy ez később drágább lehet.

2022. júl. 7. 16:18
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Jesszus, ülőhely már nincs is a wizzair-nél, csak üllőhely? Egy esetben nem kell fizetni a helyért, ha nem jelölöd meg, hol akarsz ülni, hanem elfogadod az automatikus leosztást. Ha véletlenül megjelölnéd az ülést, kifizetteti. Arra megy rá a rendszer, hogy pszichológiailag megtörjön vagy kihasználva a figyelmetlenségedet, átverjen, és kifizettessen veled dolgokat, amiket nem akartál megvenni. Mellesleg ha nagyon valaki mellé akarnál ülni, akkor beszállás után simán megteheted fizetés nélkül, még az utaskísérők is segítenek. Ha viszont mindenképp ablak mellé akarsz ülni vagy nem a szárny fölé meg ilyenek, akkor lehet érdemes fizetni érte.
2022. júl. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy elírtam valamit :))))) de köszönöm szépen a válaszokat
2022. júl. 7. 16:24
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az csak a pszichológiai hadviselés része, hogy azzal ijesztget, hogy később drágábban tudod megvenni azt, amit nem akarsz megvenni. Még pár trükkel próbálkozni fog, pl. úgy tünteti fel, mintha nem lenne más választás, de mindig van, csak meg kell keresni, mert jól eldugják.
2022. júl. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Ne törődj vele. Még emailben és becsekkolásnál is ezerszer felajánlja majd hogy vegyél ülőelyet. Ha majd becsekkolásnál veszel akkor lehet drágább egy ezressel mint most. De! Nem kötelező venni. Majd a becsekkolásnál rámész hkgy tuti mindegy hol.ülsz, tuti nem akarsz fizetni stb stb
2022. júl. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!