Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mely környékek kerülendők...

Mely környékek kerülendők Debrecenben?

Figyelt kérdés

Egy kakast szeretnék venni, és kiadni albérletbe.

Melyek azok a környéken ahol nem érdemes?

Hallottam, hogy pl a Fényesudvar és környéke nem a legjobb. Miért, illetve mi az ami még felejtős?



máj. 21. 00:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%

"Hallottam, hogy pl a Fényesudvar és környéke nem a legjobb."

Igen, 15-20 évvel ezelőtt valóban így volt. Ma már teljesen jó környék és normális lakóközösség. A "C" kategóriások eltűntek, a nyuggerek kezdenek kihalni, fiatalodik a lakóközösség, nagyon sok gyerekes család van harmincas-negyvenes szülőkkel.

Szépen rendbe tették, bekamerázták a parkot, minden IS van a környéken (pékség, hentes, piac, bolt, gyógyszertár, stb).

máj. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó!
máj. 21. 12:08
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Aki lepontozott, az vajon itt él, vagy csak szórakozásból nyomott pirosat? 10 éve lakom a Fényes udvarban, tapasztalatból írtam a dolgokat.
máj. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20%

3-as!

Fogadni mernék, hogy nincs kakasod, aztán itt okoskodsz

máj. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

3-as köszönöm a válaszodat!

Elírtam a kérdést, a lakást kakasra cserélte a telefon. Ebbe állnak bele a nem normálisok, és pontoznak le a normális válaszod miatt.

máj. 22. 10:03
 6/16 anonim ***** válasza:
41%

5-ös!

Nem beleállnak, csak hülyéskednek, nem kell magadra venni, maga szituáció vicces.

máj. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
6: jaaa, értem, így már vicces a dolog. Ja, nem…
máj. 22. 12:59
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha befektetésnek keresel lakást, akkor nyílván egyetemhez, villamoshoz közel érdemes, illetve szerintem Debrecennek nincs olyan része, ahol nem lehetne lakást kiadni megfelelő ár/érték arányban.
máj. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%
Egész Debrecen kerülendő.
máj. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9: miért?
máj. 22. 23:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!