Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Debrecenben lehet még igényes...

Debrecenben lehet még igényes albérletet találni?

Figyelt kérdés
Fél éve próbálkozom lakáshoz jutni Debrecenben, de egyszerűen nem akar összejönni. 180 ezer bérleti díj a plafon. Ami eddig ár-érték arányban korrekt, felújított, fiatalos, modern lakás volt, azt a szerződés megírása előtt 2-3 nappal, mondvacsinált indokkal visszamondták, nem foglalkozva azzal, hogy én esetleg utcára kerülök. Mivel ugye a jelenlegi albérletben is jelezni kell, hogy költözni szeretnék és ne hosszabbítsunk szerződést.

jan. 4. 21:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%

Hát, 180 ezerrel túl nagy elvárásaid nem lehetnek Debrecenben.

Ezért egy jó átlagos lakást kaphatsz.

Szerintem simán ráígértek arra a 180 ezerre legalább egy 20-assal.

Nekem egy 2 szoba étkezős, korrektül felújított lakásra a Cívisen a tulaj árverezett... Nem én nyertem.

jan. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
Mit jelent számodra az igényes albérlet?
jan. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
A jelenlegi az nem jó?
jan. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Lilluci27 ***** válasza:
82%
Ha nincs 180 ezerért számodra megfelelő lakás, akkor többet kell fizetned
jan. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
70%
153 találat van rá az ingatlan.com-on. Azokkal mi a probléma, amiért nem felelnek meg?
jan. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%

"Ami eddig ár-érték arányban korrekt, felújított, fiatalos, modern lakás volt, azt a szerződés megírása előtt 2-3 nappal, mondvacsinált indokkal visszamondták"

Ha lefoglalóztad volna, 2 havi foglalót kaptál volna vissza.

jan. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

#2

Mit jelent számomra az igényes albérlet? Mondjuk azt, hogy 150 ezer forintért nincs leszakadva a redőny, nem egy ótvaros mellékhelyiséget kínálnak, nem azok a berendezési tárgyak vannak, amik még akkor kerültek be a lakásba, amikor megépítették… a lámpákon van búra, nem a csupasz égő fityeg. Meg persze, hogy a konyhában ne csak egy sütő és mosogató legyen, hanem legyen helyem tevékenykedni is abban a konyhában….. többek közt. Szerintem ezek nem olyan hatalmas elvárások…

jan. 4. 23:19
 8/24 A kérdező kommentje:

#3

Faluból költöznék be, munka miatt. Munkahely nem fizeti a bejárást, így totál deficites.

jan. 4. 23:21
 9/24 A kérdező kommentje:

#5

A probléma az, hogy nem érnek annyit… Ráírják, hogy pl. teljes felújításon esett át. Nézzük meg a képeket… A legtöbb esetben van egy frankón berendezett szoba, ami szuper. Megyünk tovább, de sajnos a fürdőszobát, wc-t, illetve a konyhát az esetek 80 százalékában kihagyják a felújításból. Na, ez a baj. Főleg akkor, ha kép sincs feltöltve és csak ha elmész, ott szembesülsz vele. Ha fel is van újítva, olyan igénytelen, hogy el nem lehet mondani. Egy pár igényesnek látszó lakást megnéztem már. Olyan kókány tróger munkát még nem láttam, fizess 180-200 ezret és minden nap nézd, hogy az ajtófélfa alól kibuggyan a purhab, el van kopva a padló, tiszta retek a fal, mert az úgy jó. Tisztasági meszelés nem kell. Vagy olyat is tapasztaltam már, hogy még csak függönykarnis sem volt, de fúrni nem engedtek semmit a lakásban… A piszkos bútorokról nem is beszélek, persze kijelentik, hogy semmit nem visznek el a lakásból… De lehet csak nagyok az igényeim, valóban 🤔🫣

jan. 4. 23:31
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

És akkor pl. ez a 2 nem elég jó neked?

[link]

[link]


Mert akkor tényleg vidd feljebb az árat!

Ezek 45-60 milliós lakások, 150-ért, 180-ért ajándék, ha ugyan nem tiszta ráfizetés a tulajnak.

jan. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!