Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Debreceni albérlet ezen a...

Debreceni albérlet ezen a környéken?

Figyelt kérdés

Sziasztok Debreceniek!


Hamarosan Debrecenbe fogok költözni, és albérletet, szobát keresek.

Találtam egyet, ami képek alapján megfelelne, viszont nem ismerem a környéket, Debrecent.

A Sámsoni út milyen? A lakás a rendőrség mellett, a 3 emeletes épületekben van.

Milyen ez a környék, mi az ami negatív lehet?

Köszi a válaszokat előre is!



máj. 23. 23:43
 1/10 anonim válasza:
100%

Én itt lakom pont az egyik házban.

Az útépítés miatt a környék napközben zajos, éjszaka viszonylag csendes, de közlekedés szempontjából nem ajánlom a helyet.

Reggelente és délután is hatalmas a dugó (építkezés nélkül is) talán a városban itt a legnagyobb. Van hogy 30-40 percet áll egyhelyben a sor, vagy még többet is. A buszok (csak 2 járat jön ide) nagyon gyakran késnek vagy nem is jönnek, plusz még a bevásárlás ami kicsit nehézkes lehet. A közelben nincsen kisbolt csak a Júlia telepen, illetve a penny ami ide úgyszint 15 séta. Talán ezek amik negatívumok, bár nekem személyes problémám még az is, hogy nagyon nincs itt semmi. De a lakótelep alapból békés:)

máj. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
15 perc*
máj. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem elég lélektelen az a környék.
máj. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó környék a Sámsoni út, bár én elfogult vagyok, mert ott nőttem fel. Az viszont tény, hogy a forgalom borzalmas (bár Debrecenben szinte mindenhol), illetve nem értem miért, de a Penny-t leszámítva egyetlen nagyobb bolt sincs a környéken.
máj. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Ezek alapján a Sámsoni kilőve.

máj. 24. 23:50
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A Sámsonin még vagy 20 évig építeni fogják az utat hála Tasó Lászlónak a fidesz maffia nyíradonyi helytartójának. Igen, Debrecen keleti része Nyíradonyhoz tartozik ha fejlesztésekről van szó.
máj. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Sok a migrans a samsoni úton.
máj. 29. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
#7 nincsen egy darab sem. A tábort már több éve bezárták, egyedül az idegenrendészet miatt jönnek más városrészekről ide, de utána el is mennek, alapból sosem járkálnak itt. A belvárosban ettől jóval több van, nem ezt a városrészt szeretik.
máj. 29. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8# Nem kéne hazudni. Az egész város tele van migránsokkal, sőt már a környező települések is. A Sámsoni úton is napi szinten látok afrikai meg ázsiai migránsokat. Tényleg olyan városrészekben is találkozok már velük ahol korábban soha. A Sámson felé vezető út mellett konténerekben laknak a filippínók. Csak ezek a "jó migránsok" mert ezeket a fidesz hozza be. A magyar fiatalok helyett a kínaiak vásárolják fel a családi házakat.

10-ből 9 étefutár migráns, a gyárépítkezéseken csak migránsok dolgoznak és a felépülő akksigyárakban is ők fognak többségében dolgozni. Ezek nem csak pár évre jönnek, hanem itt telepszenek le családostul ami ezeknél kábé 20 fő. Dehát kinek mit intézett a kormánya.

máj. 29. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem hazudom, elvégre itt lakom, pont ott amit a kérdező leírt. Legtöbb azért jön ide, mert itt van az idegenrendészet, egyébként napközben nagyon ritkán (szinte nem is) lehet őket a környéken látni, szinte nincs is. Azt nem mondtam viszont, hogy a városban nincsenek, sőt jobbára többet lehet látni mint Magyart, ezt én is látom és aláírom aláírom. A kommentem csupán erre a környékre szólt, nem magára Debrecenre, de mindegy...
máj. 29. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!