Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Na ez most hogy legyen?...

Na ez most hogy legyen? (albérlet)

Figyelt kérdés

Megkért a tulajdoos ha bármi levele,utalványa,számlája érkezik a lakásba,mivel még ide van bejelntve szóljak legyek szíves. Ez oké és érthető is,3levele is érkezett mind3x szóltam. Azt mondta többszr is majd jön...azóta sem. Azóta kapott már áramcsekekt,utalványokat stb,én meg nem hivogatom most már. Ki fogja nekem fizetni a telefonszámlámat ő vagy én??? kezdek msotmár haragudni,lassan egy hete ígérte magát,engem nem érdekel,csak aztán én leszek a hibás hogy az utalványokat ugye 8n apon belül fel is kell vegye,ami lassan letelik. Még én leszek majd a hibás!!!

Ti mit tennétek,hívnátok vagy lesz..... már az egészet?



2012. máj. 30. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg felhívni. Ha felveszi, akkor röviden mond el neki, hogy milyen levelei jöttek.

Ha nem jön értük, akkor küldj egy üzenetet, hogy emlékeztesd.

Utána nem próbálkoznék többször.

2012. máj. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Küldj egy rövid sms-t, hogy most már csekkek és utalványok is vannak. Így marad írásos bizonyítékod is, hogy te jelezted.
2012. máj. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is írjál sms-t. Ugyanis a számlákat be kellene fizetni még a közeljövőben. Gondolom az oda tartozó csekkek érkeztek oda, tehát ha nem lesznek befizetve, akkor te leszel sz.ban. Kérdezd meg, hogy a csekkeket befizesd-e, szólj az utalványokról, levelekről. Táncsak válaszol, hogy mit tegyél, befizesd-e őket. A többivel pedig ne foglalkozz ha még erre az sms-re sem jön értük. Az már az ő baja. De a csekkekből neked lesz bajod.
2012. máj. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a csekkeket miért fizetném be??? 2hete költöztünk ide,ez még mind az övé!
2012. máj. 30. 15:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Óhh, ezer elnézést, hogy nem tudtam, hogy még csak kettő hete laktok ott!
2012. máj. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A postán lehet kérni átirányítást.


sztem vesd fel neki!

2012. máj. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!