Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Bútorozott albérletbe saját...

Bútorozott albérletbe saját holmin kívül mit vigyek még ami fontos lehet?

Figyelt kérdés
Van egy évem az érettségiig, utána szeretnék elköltözni otthonról. Mivel annyi pénzem nem lesz, hogy bútorokat meg ilyeneket vegyek, addig bútorozott albérletbe mennék, maximum 2 évre, vinném a legszükségesebb dolgaimat, utána bútorozatlan albérletbe mennék, akkor már a párommal együtt . (amíg a párom egyetemre jár, nem tud velem összeköltözni, az anyagiak miatt). Mit vigyek a saját dolgaimon kívűl, mi az ami nagyon fontos lehet?

2012. máj. 24. 11:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, háztartási eszközöket! Kávéfőző, vízforraló, mikró, porszívó , edények, poharak, tányérok, merőkanál..na én ezt anno elfelejtettem :)) wc kefe:))tisztítószerek, igazából nem is tudom milyen dolgokra gondolsz, saját holmin gondolom ruhákat, személyes tárgyakat értettél.
2012. máj. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!