Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Melyik a legjobb albérlet...

Melyik a legjobb albérlet kereső oldal?

Figyelt kérdés
Hasonló kérdést találtam, de az vagy 3 éves volt.

2012. júl. 5. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:

öö nekem anno az expressz.hu vált be a legjobban,valahogy az mindig naprakész :O

aztán ingatlanbazar.hu,többit hiába mondom győri vagyok és helyi oldalak:)

2012. júl. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én eleinte a közösségi oldal hirdetéseit böngésztem,mert úgy gondoltam, hogy akkor rögtön az is kiderül, hogy kivel állok szemben (én társbérletet kerestem kb. 1 éve)


Végül az alberlet.hu vált be. Szerencsém is volt, mert korrekt volt az, aki hirdetett.


Vigyázni kell mindenhol. Ahol nincs kép, ár vagy pontos meghatározás, azokkal szóba sem kell állni.


Sok sikert!

2012. júl. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most költözöm haza Németországból, korábban meg csak ismerősökkel laktam együtt, de most saját albérletet akarok. Az itteni törvények kicsit jobban szabályozzák a bérlakások helyzetét, és Magyarországon se szeretném kevesebb papírral elintézni az otthonom helyzetét :)
2012. júl. 6. 09:44
 4/4 anonim válasza:

ingatlan.com (én az utóbbi 2 helyem itt találtam)


ui: alberlet.hu jó oldal csak arra kell figyelni ők közvetítő cég, tehát ügynöki úton vannak hírdetve a lakások.

2012. júl. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!