Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapest albérlet. Miért nem...

Budapest albérlet. Miért nem találok egy garzonlakást?

Figyelt kérdés
Napok óta lakást keresek budapesten párommal. Egy szobás garzon elég lenne kettőnknek. Ár:30-38*000 között,lehetőleg 1 havi kaukcióval, kaukció nélkül. Nagyon sokat találtam,felhívtam mindet és az összes közvetítös. Tudtok vmi jó oldalt ami olcsó albik vannak és tulajtól kiadó?

2012. dec. 16. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:

KauKció nincs, kaució van!


Mi a baj a közvetítővel, nem ti fizetitejók a jutalékát, hanem a tulaj! Szerződést is a tulajjal kell könetek.

Azért alkalmaznak közvetítőt, mert nem akarnak hetente több embert kisérgetni. Attól még megnézhetitek, hogyha tetszik, akkor úgyis fel kell venni a kapcsolatot a tulajjal. Némileg védve is vagytok, hiszen mindenképp nyoma lesz a bérlésnek, kisebb a valószínűsége, hogy szerződés nélküli zsebbe bérlet lesz belőle!

2012. dec. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak szólok, hogy kaució nélkül nem fogtok albit találni. Az 1 havi is necces.
2012. dec. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen. A közvetítő nem adja ki a tulaj címét amíg nem fizetünk 7000 ft.ot. Nemtudom,hogy megbízhatóak vagy sem
2012. dec. 16. 15:37
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az nem közvetítő, hanem csaló. A közvetítő a tulajtól kapja a pénzét.
2012. dec. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Aranyvesszo bt. Ez a neve,rengeteg olcsó házuk van. 7000 regisztrációs kltségük van. Az után adják ki a tulaj elérhetőségeit. Sok + és sok - t is hallottam már.
2012. dec. 16. 15:53
 6/10 anonim ***** válasza:

keress egy normális irodát. én még egyiknek sem fizettem azért, hogy címet adjon. sőt, el is jöttek velem, mert nem adnak ki címet. minden esetben a tulaj fizet, ha létrejött az üzlet.

De kaució nélkül 99%, hogy nem fogsz találni semmit.

2012. dec. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

az aranyvesszőt felejtsed el, csak lehúzzák az embereket.

Nagyobb irodáknál próbálkozzál, mint pl. OC, DH, Makkos Ingatlan...stb.

Esetleg te is adhatsz fel hirdetést, hátha sikerül.

2012. dec. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
expressz .hu albérlet .hu én ebben bizom az utobiban jo képek jo leirás .
2012. dec. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kiad-lak ***** válasza:
100%

"A közvetítő nem adja ki a tulaj címét amíg nem fizetünk 7000 ft.ot"


Az illegális címkereskedő az nem ingatlanközvetítő. A címkereskedés egy népszerű csalási forma. A tulajdonosok nem is tudnak róla, hogy valaki árulja a címüket. Sajnos ezt a tevékenységet nem üldözik eléggé hivatalból.


Keress valódi ingatlanközvetítőt, ingyen van és több lehetőséghez jutsz. A jó albérleteket hamar elviszik, a közvetítővel a saját esélyedet növeled.

2012. dec. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia! Találtál lakást?

Én is lakást keresek és két "ilyen iroda" visszajelzett, hogy fizessek 6000 6900 Ft-t, hogy megnézzek lakásokat.

De nekem ez gyanús! Még nem fizettem nekik!

2013. jan. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!