Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A XIV. Kerület biztonságos?

A XIV. Kerület biztonságos?

Figyelt kérdés

Albérletbe készülök. AZ Örs közvetlen közelében sajnos drágák nekem az albérletek...

Kicsit távolabb mennyire biztonságos? Az Erzsébet királyné útja / Miskolci u. / Dorozsmai utca környéke mennyire biztonságos. Ezt a területet sajnos nem ismerem jól...



2013. jan. 28. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Én biztonságosnak hiszem. Legalábbis ha arra megyek még nem volt problémám!De őszintén hol van ma már biztonság? Talán Pintér úr tudja! ( bocsi)
2013. jan. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kiad-lak ***** válasza:

Mi sem egyszerűbb, nézd meg a bűnözési térképen. Kiválasztod a bűn típust, térképen kikeresed a kerületet és már láthatod is.

[link]

2013. jan. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Az Erzsébet királyné útja / Miskolci u. / Dorozsmai utca"


Bár már régi a topic, és talán azóta már el is költöztél az akkor kiválasztott albérletből, másnak még hasznos lehet a válasz.


Az Erzsébet Királyné útja vegyes, de veszélyesnek nem mondanám. A Miskolci út és a Dorozsmai szerintem teljesen biztonságos. Rengeteget sétáltam már ott sötétedés után, párszor éjszaka is, semmi nem történt, nem is láttam semmi rosszat.

Gyanús alakok vannak, mi tagadás, de nem nagy létszámban.

Miskolci utcára ez sem jellemző, legfeljebb az Erzsébet királyné utcai kereszteződés környékén.

2015. márc. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!