Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Az ablakomon lévő karácsonyi...

Az ablakomon lévő karácsonyi díszt ami világít, éjjelre mennyire biztonságos bekapcsolva hagyni?

Figyelt kérdés
Ti bekapcsolva hagyjátok amikor alszotok vagy kihúzzátok lefekvéskor?
2012. dec. 9. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ugyan kihúzom, de szerintem nem lenne semmi baj, ha úgy hagynám. Párszor már maradt égve, mert elfelejtettem kihúzni. Most is ég, amíg fent vagyok, addig szoktam hagyni. Ha ez hajnalig tart, akkor addig.
2012. dec. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztonságos, mert nem keletkezik nagy hő, de én ki szoktam húzni, energiatakarékosság miatt is.
2012. dec. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
zárlat bármikor lehet...annyi az esélye mint sok más dolognál..én kihúzom..
2012. dec. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tárolsz az ablakpárkányon mindenféle gyúlékony csecsebecsét, és nincs szőnyeg az ablak alatt, akkor elég valószínűtlen, hogy meggyulladna bármi is akár zárlat esetén. Bár nem javasolt belső használatkor éjjelre bekapcsolva hagyni, megfelelő körültekintéssel nullára redukálható a tűzveszély valószínűsége.
2012. dec. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!