Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapesten a Szondi utca...

Budapesten a Szondi utca közbiztonsága milyen?

Figyelt kérdés
Csak mert ott találtam most albérletet, és érdekelne mennyire érezheti ott magát biztonságban az ember. Fiatal egyetemista vagyok, előfordulhat, hogy este 8-ig vagyok előadáson, vagy éppen hajnalig buliban, és kíváncsi lennék arra is, hogy abban az időben milyen alakok vannak arrefelé.

2013. márc. 17. 10:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem a VI. kerületi Szondiról írok.
2013. márc. 17. 10:26
 2/3 kiad-lak ***** válasza:

Nézd meg a bűnözési térképen:

[link]

2013. márc. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Határeset! Még nem az a tipikus Teleki teres vagy Szigonyos gettó, de már nem is a kőrúton belüli rész, és ezt észre lehet mindenben venni. Nappal szerintem nem vészes, sötétedés után se egy Harlem, de már akkor sokkal jobban oda kell figyelnie az embernek, mert van ott egy-két dakota család, illetve a környező, gázosabb részekről is oda "tévednek" a testvírek, akik olyan este 9-10 után "aktivizálják" magukat. Szóval sötétedés után van rá esély, hogy egy „kedves” nem idén barnult csoportosulásba belebotolj, aztán ha szerencséd van, tovább mennek a dolgukra, ha nem, akkor fel teszik a roppan udvarias kérdésüket, hogy; „ meg tudnál kínálni egy szál cigivel?”, a folytatást azt hiszem, nem kell leírnom. Nyílván erre jóval kevesebb a sansz, mint külső Józsefvárosban, de jóval több is, mint az V. kerületben
2013. márc. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!