Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mit tehetek? Albérletben...

Mit tehetek? Albérletben lakom 2gyerekemmel, a rezsit nem tudom kifizetni, ezért a főbérlő azonnal ki akar rakni. Nem tudok hová menni, a bérleti díjat kifizettem erre a hónapra is de azonnal ki akar rakni. Kérem aki tud valami megoldást írjon.

Figyelt kérdés
2013. máj. 18. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
En nem votltam eleg ovatos, es 400e ft tartoztast hagytak az alberloim, valoszinuleg a foberlod is ennyire bizalmatlan. Keress egy masik helyet, ami olcsobb.
2013. máj. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Mégis hogy gondolod? A rezsit fizesse a tulaj? Sajnállak, hogy ilyen helyzetben vagy, de maximálisan igazat adok a tulajnak! A már kifizetett bérleti díjból nyilván rendezni akarja a tartozásodat, annyival kevesebb lesz a hátralék.
2013. máj. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
keresek másik lakást,de kitehet így felmondási idő nélkül az utcára?erre adjon választ valaki.az elszámoló számlákat nem tudom egybe kifizetni nem a havi rezsit.
2013. máj. 19. 06:52
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerződés van? Abban minden le van írva. Ha nincs, akkor "így jártál", ahogy a népnyelv mondja.
2013. máj. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Elváltál? 3-man laktok ott? Hány éves vagy és hány évesek a gyerekek? Fogjunk össze, éppen albérletbe készülök, vegyünk ki közösen egy lakást és mindent elfelezünk! Bérleti díjat és a rezsit, fifti-fifti alapon!

Korrekt, rendes vagyok. Megmondom miért ajánlom! Mert egyedül egy szobát tudnék bérelni, ugyanennyi pénzért! Így meg ha felezünk, már jobb a helyzet, mert a lakásban csak mi leszünk, nekem is jobb hazamenni oda, ahol komlett lakást vettem ki, nemcsak egy szobát!

Írj privire, ha gondolod!

2013. máj. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Nekünk benne van a szerződésben, hogy 15 napon belül bármelyik fél indoklás nélkül felmondhat, hátralék esetén viszont azonnal felmondható a bérlet. (mivel évek óta ezzel foglalkozom, természetesen ügyvéd írja a szerződéseimet, és adózom is utána. Tehát ez a hivatalos verzió, amit írtam.
2013. máj. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Napkiraly ***** válasza:
95%
nem tudsz és akarsz fizetni. Mit vársz? Tartsanak el?
2013. máj. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!