Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Pakson nem tudtok olcsó...

Pakson nem tudtok olcsó albérletet?

Figyelt kérdés
Nézegetem de a kö..ögök 40nél nem adják lejjebb. Az meg egy sz.ros lakásra k.rva drága.

2013. márc. 23. 11:49
 1/4 anni_ válasza:
Hát a 40 egy győri albérlethez képest gyíkfing.
2013. márc. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Egyrészt ne köcsögölj, Pakson ilyen árak vannak. :) Másrészt a kérdésedre az a válaszom, hogy nem tudok olcsó albérletet. 40 alatt nem nagyon fogsz találni, és a rossz hírem az, ha egyszer lakást vagy házat akarsz venni, akkor is a budapesti vagy az azt meghaladó árszínvonallal fogsz találkozni.


Ha nincsenek itt ismerőseid, elég nehéz lesz rendes lakást találnod. Mindenképpen keress valakit, akinek van valami köze Pakshoz, és emiatt ismer embereket itt, ugyanis hirdetőfelületek nem igazán vannak, a neten és az újságokban reménytelen rendes albérletre lelni szerintem. Bármilyen távoli ismerősöd is van, aki Paksról származott el, előbb fog segíteni, mint ahogy magadtól találnál egy jót.


De a 40 egy jó árnak számít itt.

2013. márc. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A 40 nem csak Pakson számít jónak, 40 alatt nagyon sehol sem lehet lakáshoz jutni. Egyébkét szerintem a hirdetőfelületeken keresztül is lehet találni albérletet, az ismeretség viszont tuti előny
2013. márc. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Albérlet Pakson 40- ért??? Hát inkább örülj neki!!!!
2013. ápr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!