Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szerintetek ez rossz 5let?

Szerintetek ez rossz 5let?

Figyelt kérdés
Éjjel Nappal Budapest már van én meg szeretnék hasonlót csinálni!szerintetek?Kösziiii

2013. máj. 31. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
már mint olyat amit tvben leadnak?
2013. máj. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 aspikami ***** válasza:
82%
Már maga az Éjjel Nappal Budapest egy szar ötlet.
2013. máj. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Az kit érdekel, hogy a műsor nem valami fényes...

Pénz miatt kell ilyen műsort elindítani!


Szerintem jó ötlet


Ha gondolod írj üzenetet...

2013. máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok.....szar ötlet egy ugyan olyan hülyeséget indítani...ez már full kopi lenne
2013. máj. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem rossz ötlet, a nagy tv-k egymást koppintják állandó jelleggel. Big Brother-Való Világ, Túlélő show-k (a franc se emlékszik azokra), kibeszélő showk, saját szappanoperák, tehetségkutatók...

Viszont egy igénytelen ótvar műsor amit sajnálatos lenne klónozni. Ha eladható műsort akarsz kiötölni akkor picit több népművelést vigyél bele. Szennyből van elég amit bámulhat a plebs.

2013. máj. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5let? Ez valami csuda, spóroltál egy egész karaktert!


Szarból meg van elég, nincs már Budapest TV, pedig ott még lett volna esélyed. Az RTL meg remélem beváltja a fenyegetését és kivonul az országból!

2013. máj. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!