Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A viselkedésem szörnyű volt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anszan kérdése:

A viselkedésem szörnyű volt, amit nem érdemelt. Azt mondta, egy hónapig lássuk meg, hogy mi lesz az érzéseivel, mert ezzel tönkretettem.2 hete volt. Szeretem, próbálok türelmes lenni, hidegsége és a távolságtartása belőlem is kiöli az érzéseket.5let?

Figyelt kérdés
Emellett mind2nek gondjai vannak az élet más területein, és ez rátesz egy lapáttal.. de ezelőtt semmi gond nem volt velünk...
2013. ápr. 22. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tehetsz mást, vagy vársz, és továbbra is türelmes vagy. Ha jól értem, te vagy az, aki először tönkretett mindent. Ezek után az a minimum, hogy időt adsz neki. Ha szeret, és tudja veled folytatni, vissza fog menni, ha nem, akkor azzal teszel neki jót, ha elengeded... Ha hagyja, nagyon finoman közeledhetsz hozzá. Hány évesek vagytok egyébként?
2013. ápr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
" hidegsége és a távolságtartása belőlem is kiöli az érzéseket" Akkor gondod nincs más mint szépen, udvariasan elköszönni.
2013. ápr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

20évesek vagyunk.

de a szerelem, és a szeretet még megvan, csak kezd fakulni az elmúlt hetek miatt

2013. ápr. 23. 17:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire volt súlyos a viselkedésed, hogy egy hónapig kvázi eltiltott magától, de ha alapvetően nem ilyen vagy, és ezzel ő is tisztában van, akkor hamarosan meg kéne téged újra keresnie ha még szeret.

Használd ki az időt, hogy te is átgondold a dolgaid, mit jelent ő neked, mit tudsz kezdeni az életeddel.

Amúgy szerintem küldj neki egy ilyen pizzát:

[link]

tiszteletben tartod hogy nem keresed, de ez attól még felébresztheti benne az érzést hogy jobb lenne egy ilyet együtt megenni. :):):):) de most komolyan.

2013. ápr. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Félreértés történt.. Mi találkozunk együtt alszunk és minden egyéb úgy ahogy azelőtt. A különbség a viselkedésében is csak annyiban nyilvánul meg, hogy nem mondja hogy szeret és nem becézget... De ez épp elég indokot ad a félelmemre...
2013. ápr. 27. 21:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben akkor viszont nem biztos, hogy jó, ha együtt vagytok folyamatosan. Szerintem mindkettőtöknek jót tenne egy kis egyedül lét, ha meg tudjátok oldani, hogy rá tudjatok döbbenni, hogy igenis szükségetek van a másikra (vagy éppen nem...). Ha folyton a szeme előtt vagy, azzal csak emlékezteted a fájdalomra amit okoztál neki.
2013. ápr. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sub Bass Monster - Nincs nő, nincs sírás

http://www.youtube.com/watch?v=YH09i4v6wXI


bogozd ki 30y

http://www.youtube.com/watch?v=NYMJly9kBb8


:D

2013. máj. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!