Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A tulajé a gyümölcs a fáról?

Shelli kérdése:

A tulajé a gyümölcs a fáról?

Figyelt kérdés
Tegnap este 8 -kor beállítottak hogy jöttek cseresznyét szedni..... ez így nem oké ugye??? Ha a bojler elromlik azt is nekik kell fizeti nem???

2013. jún. 23. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Ha esetleg leírnád érthetőbben a dolgot...

Amúgy ha a fa a kerítésen belül van akkor a tulajé. Ha a ház előtt van, akkor mindenkié.

2013. jún. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Attól hogy albérlők vagytok, ettől függetlenül az Ő tulajdonukat képezi a cseresznye, hacsak nem lett megbeszélve hogy lehet szedni mindent amit akartok

Bojlert meg javítási munkákat úgy tudom állják, kivéve ha nem tartósan vagytok bérlők, mert akkor nyilván nektek kell megoldani

2013. jún. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fogalmazz érthetőbben!
2013. jún. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 HátÉnKiMás válasza:
Szerintem is a tulajé a fa.A bojlerrel meg nem tudom mi a helyzet elvileg azt is neki kéne állnia kivéve ha ti rontottátok el(bár ez elég elképzelhetetlen:D)
2013. jún. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez bonyolult, a cseresznye a tulajé, viszont az albérletbe nem mehet be magától mert lakhatási jogotok van.
2013. júl. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez egy különálló kertes ház. Soha nem jönnek ide, én locsolok, füvet nyírok stb. Akkor a fű sem az enyém nem?
2013. júl. 19. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!