Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ki lehet hozni 90 ezer ft-ból...

Ki lehet hozni 90 ezer ft-ból szűkösen szerintetek?

Figyelt kérdés
Egyenlőre 90 ezer ft a keresetem. Párom keresgél Lenne egy albérlet. Kertes ház, most újították fel teljesen 2 szoba egy konyha spájz. 30 ezer ft-ért adják ki. Hidrofol van, most kötik rá a csatorna hálózatra, kimenő víz után kell fizetni. Elektromos vezetékek újak. Bebútorozzák, ami nincs itthonról tudunk vinni. Internet, kábeltévé nem lesz bevezetve, hisz alig leszünk otthon.
2013. jún. 30. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:

A bérleti díj 30 rugó, akkor a rezsi télen amikor fűtötök ez igazából attól függ majd mivel fogtok de az is benne lesz jó 20-30 ezerbe, aztán marad 30-40 ezretek ételre, ruhára, meg egyéb kiadásokra.

Ha két fizetésből lesztek akkor el lehet lenni. A TV, internet nem olyan fontos valóban, bár azu internet sok mindenhez kellhet már manapság de ha máshol tudtok netezni vagy telefonotokon van akkor oké, vagy ha a szomszéd wifijét tudjátok használni akkor belefér, de szerintem valami alapcsomagra lehet érdemes előfieztni persze ha anyagilag megtehetitek. De ti tudjátok ezt.

2013. jún. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, szerintem a rezsi többre várható, mint amennyit az előző írt, főleg télen. Azzal is kell számítani, hogy bármikor elromolhat valami vagy valami váratlan kiadás is jöhet. Ruházkodni is kell, a kaja sem olcsó, közlekedni is kell, szerintem túlvállalnátok magatokat.
2013. jún. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mi a parommal egy kb. 40 nm-es lakasban elunk. mindketten dolgozunk, keveset vagyunk otthon. a havi villanyszamlank 5-6 ezer szokott lenni, nyaron amikor csak fozunk es zuhanyzunk a gazzal akkor kb. 6 ezer a szamlank, telen amikor egy szobaban futunk akkor 15-17 ezer a gaz. a kozos koltseg - ami nalatok nem lesz - 7 000 ft, viszont helyette lesz nalatok a szemetszallitas dija. a viz es csatornara havi szinten kb. 6-7 ezer forintra szamolunk. es ezen kivul meg az itthoni etkezesre elkoltunk naponta kb. 3 ezret. a nem itthoni etkezesre pedig fejenkent 30-40 ezret havonta.
2013. júl. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!