Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A hűtőpult alumínium részét...

A hűtőpult alumínium részét fokozott hatékonyságú hideg zsíroldóval tisztítottam, amitől az csúnya foltos lett. Van-e valamilyen vegyszer vagy házi praktika, amivel helyre lehetne hozni?

Figyelt kérdés
Fontos lenne nagyon!

2013. ápr. 30. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor az megmarta. Jó lenne 1 fotó róla mert akkor talán

könnyebb lesz valamit javasolni.

2013. ápr. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos rossz hírt kell közölnöm . A hideg zsíroldók magas százalékban tartalmaznak erős lúgokat ( kálium- , nátrium-hidroxidot ) , ezért az alumíniummal reakcióba lépnek , azt visszavonhatatlanul károsítják . Kérlek , olvasd el a használati útmutatóját , mert általában azon rajta van , hogy alumínium felületekre , gázrózsára nem ajánlják . Ha nincs rajta , akkor joggal reklamálhatsz a forgalmazónál .
2013. ápr. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

rajta van : /

valójában egy műanyag felületet tisztítottam fölötte, de rácsorgott, és nagyon csúnya lett. az az ötletem támadt akkor, hogy befújom vele az egészet jó alaposan, hogy mindenütt marja ki, és akkor talán nem olyan feltűnő, ha az egész olyan matt, tejszínű. de persze rá kellett jönnöm hogy ez nem így működik, nem egyenletesen marta ki. nem vészes annyira nagyon, de azért jó lenne, ha lenne erre valami megoldás. ugyanis nem az enyém a hűtő : (

2013. máj. 1. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!