Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogyan tudok házilag hangszige...

Hogyan tudok házilag hangszigetelni egy szobát úgy hogy a házban lakókat és a szomszédokat ne zavarja?

Figyelt kérdés
hangszigetelés
2013. júl. 1. 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én láttam már tojástartókkal körbeszigetelt próbatermet rockbandának.
2013. júl. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mármint a szigetelési munkálatok ne zavarják a szomszédokat? Megvárod amíg elmennek dolgozni vagy bevásárolni... Viccet félretéve, jó hangszigetelő nincs. Hiába szerelsz fel tojástartót vagy fél centis hungarocell tapétát, ha hangos vagy az nem lesz elég. Dolgoztam olyan helyen ahol azelőtt embereket vallattak, ott 10-15 centis bőrrel bevont szivacs volt felszerelve mindenhova egy párnafára...
2013. júl. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A tojástartó inkább a belső visszhangot szünteti meg, így a zenei akusztika tisztább és nem zavar be, hogy a falak ide-oda dobálják a hangokat. Persze hangszigetel is.
2013. júl. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szekrényekkel körberakod a szobát,és vagy hungarocell táblákat teszel a falhoz.
2013. júl. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!