Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Biztos idegesít...

Mit csináljak? Biztos idegesítem már a szomszédokat. Titeket ez zavarna?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat énekelek. 10 éve itt lakunk,téglában és áthallatszik nagyon.

De annyira szeretek énekelni.

Ha megyek pl versenyre akkor muszáj gyakorolni de már nem merek,mert félek a szomszédoktól és szégyellem magam durván...:S Szóltak is már egyszer és nem merek...

Mit csináljak?


2012. dec. 1. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:

10 ev utan erzed ezt, talan kerdezd meg a lakokat, hogy mit szolnak ehhez?

Nem feltetlen orulnek annak, hogy barki zavarja a nyugalmamat, de eppen ezert mar nem elek tarsashazban sem.

2012. dec. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

gondolom hogy zavarja....

de most akkor mit csináljak?

Ne énekeljek vagy mi?

2012. dec. 1. 18:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz mást tenni, akkor minek kérdezed? :D Egyébként hogyha mész egy versenyre, akkor kitűzhetsz egy lapot a lépcsőházba, hogy gyakorolnod kell, köszönöd a megértésüket, vagy átkopoghatsz hozzájuk, és személyesen is mondhatod.
2012. dec. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

szerinted minek???

Ne húzzatok már fel :D

Hogy titeket mennyire zavarna....

Kb 2 hetente megyek versenyre és énektanárhoz is járok aki ad házifeladatot amit megkell csinálnom szóval 2 naponta biztos énekelek.

Amúgy egy kis vígasztalást akartam kérni dehát...:D

Mert ha valami olyanba lennék tehetséges ami másokat nem zavar pl kézilabda vagy kosár vagy bármi ilyen akkor az jó.De ha éneklésben akkor mi a fszt csináljak??

2012. dec. 1. 18:29
 5/10 anonim ***** válasza:

Jól van na, ne haragudj :D Tényleg akkor csak annyit tudsz tenni, hogy személyesen megbeszéled velük, hogy pl. mikor nincsenek rendszeresen otthon délután, hogy akkor gyakorolj. Amúgy én koliban lakom, pont a társalgó fölött, ahol zongorázni szoktak meg énekpróbákat rendeznek... elég idegesítő, de délután még oké. Azt utálom, hogyha éjfélkor-fél 1kor áll neki kalimpálni. Szóval az ilyenektől tartózkodj :)

3. voltam :)

2012. dec. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

alig várom már hogy elköltözzek...

de panelba sose fogok többet :D

2012. dec. 1. 18:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Vagy beszéld meg a szüleiddel, hogy fektessenek be egy hangszigetelésbe. Nem tudom meddig laksz még otthon.
2012. dec. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne szégyelld magad, gondolom nem reggel 6-kor és este 10-kor állsz neki. Aki él, az szokott zajongani. Kb. lebegnénk a föld felett és meg se mukkanhatnánk, ha azt akarjuk, hogy ne zavarjuk a szomszédot.

Igen, valószínű zavarna, de megérteném. Mint ahogy mindenki mást is zavar, ha szöget verek a falba vagy vendégek vannak nálunk, de egy bizonyos határig el kell viselni a másikat a társasházban és tudomásul kell venni, hogy áthallatszanak a zajok.

2012. dec. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

húgom meg hegedül. 6 éve. az első 3 év nagyon nehézkesen ment, szerintem a szomszédok sem díjazták. most már rendben van, szépen szól, ügyes nagyon.

na de ki nem sz.rja le?! értelmes időben gyakorol, gondolom te is. reggel 8 után és még este fél7-7 előtt. aztán így rendben van.

2012. dec. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bajer ***** válasza:
Engem nem zavarna. Csak a fúrás, faragás zavar, de nálunk a házirend szerint 8-tól 18-ig lehet zajongani, szombaton meg 8-tól 14-ig. Ha falat kell fúrnom, én mindig betartom ezt a szabályt. Az éneklés soha nem zavar hacsak nem hamis.
2012. dec. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!