Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ismertek olyan albérlet...

Ismertek olyan albérlet közvetítő céget, aki nem kér pénzt az albérlet keresőtől?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A szabály szerint nem is kérhet pénzt, csak az albérlet kiadójától.
2013. júl. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki a keresőtől kér pénzt, az nem cég, hanem csaló.
2013. júl. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hű! Ne így keress albérletet!

Egyszer engem is nagyon átvágtak! Szó szerint napok választottak el attól, hogy az előző albérletet elhagyjam, mert már el akarták adni. Persze volt pár hét felmondási idő, de addig SEMMILYEN elfogadható helyet nem találtam.

Aztán rábukkantam több jóra is.

Mikor felhívtam őket egytől-egyik közvetítők voltak.

Az egyik helyre bementem, befizettem 7000 vagy 8000 Ft-ot (már nem tudom, nem mostanában volt)

és ezért "cserébe" annyit kaptam, hogy 1 hónapon keresztül ÉN betelefonálhatok hozzájuk, és ők adnak telefonszámokat.

Tehát nagyjából azokat lediktálták ami más oldalakon, újságban voltak.

Ilyenkor már szó sem volt a neten meghirdetett normális helyeknek.

Hát megérdemeltem. Jó is tanulópénz volt!

2013. júl. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy csalók. Ezért tettem fel a kérdést. De akárhányat nézek neten, mindegyik albérlet közvetítős hirdetés, burkoltan, természetesen pénzt kérnek.
2013. júl. 4. 16:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Az igazi ingatlaniroda nem kér pénzt. Csak a csalók, de ők nem ingatlaniroda. Viszont velük van tele a net.


Keress magánszemélyt én azt javaslom. Vagy igazi irodát, akik tényleg azok.

2013. aug. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!