Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Tudtok-e segíteni nekem...

Bari Zoltán kérdése:

Tudtok-e segíteni nekem feleségemnek és 3 fiamnak albérletet keresünk Kecskemét illetve vonzáskörzetében maximum 40000 Ft albérleti díjért minimum 2 szobás hosszútávra ha lehetséges kertes lakást?

Figyelt kérdés

2013. júl. 16. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Uhh, ez reális kérés?? Én nem tudom, mert csak pesti viszonyokat ismerem, de ott a legkisebb garzon lyukat kapod 40 ezerért. Kecskeméten ehhez képest 2 szobás, kertes lakást adnak ennyiért? Ennyivel olcsóbb lenne arrafelé, pláne, hogy azért ott is van főiskola, autógyár, szóval biztos van kereslet albérletre, azért nem egy vidéki faluról beszélünk, ahol semmi nincs, így árak sem. Gyanítom nem reális a kérésed, de ne legyen igazam...
2013. júl. 19. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen jól sejted sajnos az árakat felnyomta az autó gyár amíg nem volt 25000 ért is lehetett kapni elég jó kis albérletet. Mostanság viszont semmi, de sajnos nem írhattam 60-80 ezreket mert a fizetésünk nem engedi meg. Bízok némely ember jó szándékában komoly albérlő vagyok és hosszútávra gondolkodok.
2013. júl. 24. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!