Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van erre a kérdésre olyan...

Van erre a kérdésre olyan megoldás ami valóban lehetséges?

Figyelt kérdés
Május közepén az autópályán haladtam Budapestről Szegedre.Egyszer oldalra pillantva egy kilométer jelző táblán olyan kétjegyű számot láttam, mint pontosan fél órával ezelőtt, csak fordított sorrendben.Újabb fél óra múlva újra ugyanazt a két számjegyet vettem észre egy táblán, mint egy órával ezelőtt, csak egy 0 állt a két számjegy között.Éppen ekkor vettem észre, hogy az egyik felüljárón rendőrök mérik a kocsik sebességét.kell-e tartanom büntetéstől, ha az elmúlt egy órában egyenletes tempóban haladtam?

2013. júl. 3. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Rossz témakör. Tessék átfáradni a matematikába :)
2013. júl. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azt nem találtam :-D
2013. júl. 3. 15:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel Bp-Szeged max 170 km, ezért az utolsó tábla 101-109 ig lehetséges! Kétszer fél óra telt el, közben max. 109 km-t haladtál, tehát max. 109 km/h volt a sebességed! Ha nem volt sebességkorlátozás, akkor nem kell tartanod a rendőröktől, mert autópályán 130 a megengedett!
2013. júl. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!