Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ti szóltok a tulajnak, ha...

Ti szóltok a tulajnak, ha mondjuk egy hétvégére elmentek az albérletből?

Figyelt kérdés
4 napot a szüleimnél töltöttem, és így üresen maradt az albérletem. A tulaj pedig keresett, és persze nem talált otthon. Azt máig sem tudom, hogy mit akart, mert végül nem árulta el, csak jól megkaptam a magamét, hogy hogyan jut eszembe anélkül elmenni, hogy neki szólnék, hiszen bármi baj adódhat, és ő nem tudja, hogy nem vagyok elérhető, pedig egy házban lakunk.
2013. júl. 30. 13:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neki ez a természetes, de akkor se normális. Punktum. :)
2013. aug. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem, ez abszolút nem természetes. Eleve már az bajos, ha a tulaj tudja, hogy te fél napra elmentél. Nem szívesen laknék olyan helyen ahol a tulaj minden lépésem figyeli. Havonta egyszer jöjjön, teljesen rendben van és érthető, de hogy naponta figyeljen, ellenőrizgessen és számon tartsa mikor vagyok otthon és mikor nem? Nagyon olcsónak kéne lennie ahhoz, hogy ilyet elviseljek. Annyira olcsón úgyse adna ki senki egy lakást :))
2013. aug. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Mi mikor albérletben laktunk,egy társas házban laktunk a föbérlövel.Mindig szóltunk neki,ha elmentünk,mert így legalább volt valaki aki figyelt .
2013. aug. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A magánéleted nem tartozik a tulajdonosra. Te kivettél egy lakást, amiért fizetsz. Ő havonta egyszer előre egyeztetett időpontban megnézheti, milyen állapotban van. A továbbiakban nem tartozol neki elszámolással. Persze ha a lakásról van szó, amit neki kell megcsinálni akkor igen, de semmilyen egyéb más esetben nem vagy köteles információkat adni az életedről.
2014. márc. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!