Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapest rossz környékein...

Budapest rossz környékein (Külső Józsefváros, Kőbánya, Csepel, stb) élők, mi volt a legdurvább attrocitás, ami eddig ért titeket?

Figyelt kérdés

2013. aug. 3. 12:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

IX. Kerület Tömő utca - betöréses rablás, szerencsére nem esett baja az otthon tartózkodó lakótársamnak. Egy másik, a lépcsőházban lakó bácsi nem járt ilyen szerencsével, ellenszegült, őt a lépcsőházban találták meg halálra verve. Egy fiatalkorú roma volt az elkövető, elkapták.


Boráros téren fegyverrel akartak kirabolni, de el tudtam menekülni.


Keleti pályaudvar Nefelejcs utca környéke - két részeg roma akart megtámadni, szerencsére túl részegek voltak. Illetve szemtanúja voltam egy kocsilopásnak.


Ezek 7 év alatt történtek, tehát azért nem mindennapos.

2013. aug. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

(nem akarok kukacoskodni, de a Tömő utca az nem a 8. kerben van?)

2013. aug. 3. 12:54
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, tényleg, az már 8, ott van az üllőinél a határvonal. Nem véletlenül mondtam mindig, hogy 9. kerület klinikák környéke, egy fokkal jobban hangzik :)
2013. aug. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tény és való:)
2013. aug. 3. 15:28
 5/12 anonim válasza:
93%
5 évig éltem a Józsefvárosban, 9 éve élek Kőbányán. A legdurvább atrocitás (kerítéshez szorított egy fickó, és csak azért engedett el, mert közeledett két ember) Mátyásföldön ért, ami állítólag Pest Rózsadombja...
2013. aug. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Kőbánya-Óhegy: leb*zizott két cigány srác.
2013. aug. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor könnyen megúsztad
2013. aug. 10. 21:56
 8/12 anonim válasza:
100%
Ezsébeten lakom évek óta, kőbányára 4 évig jártam suliba, sose volt semmi. Ezzel ellentétbe csak párszor voltam Józsefvároson de mindig voltak "arcok" akik minimum leszólítottak pénzért vagy valami kamu történettel.
2013. aug. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Csepel is tele van cigányokkal, Erzsébetre meg be akarták telepíteni a 9. kerületről őket a gubacsira de ja jól hallottam megállította az önkormányzat őket. Így is került ide egy kis szemét, szerencsére Pesterzsébet másik oldalára nem ott ahol én vagyok.
2013. aug. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 fruzsivagyok válasza:
100%

Egyszer egy nagyon kicsi cigány fiú azt mondta, hogy kiszívja a lelkemet.



:)

2013. aug. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!