Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Józsefváros vagy Kőbánya a...

Józsefváros vagy Kőbánya a kevésbé biztonságosabb kerület?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Józsefváros egyes részei azért nem dakotagettók, Kőbányán még nappal is gyűlölök közlekedni.
2012. aug. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfelelő a fellépésed és a fizikumod meg nem vágsz pofákat akkor mindkettő ugyanannyira biztonságos, egyébként mind a kettőnek vannak részei ahova nem ajánlott menni.
2012. aug. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan egyik városrészbe sem költöznék szívesen (kivéve a Palotanegyedet), átutazni egyik sem különösebben gázos. Az én véleményem az, hogy Józsefváros középső negyedei kicsivel parásabbak Kőbánya gettóihoz képest, bár ezt mondjuk semmilyen objektív statisztikában nem tudnám alátámasztani.
2012. aug. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Melyek Kőbánya gettói?
2012. aug. 23. 17:04
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kőbánya alapvetően jobb hely, mivel nagyobb. Ami ott vészes az a belső rész, a Kőrösi Csoma Sándor út környéke, a Hős utca környéke (ez nagyon tiltott övezet, még nappal is), meg esetleg a Gyárdűlő a Bihari út mentén, bár én ott egy időben sokat járkáltam, és nem volt semmi gond, de mégis valahogy nyomasztó hely. Viszont ott van Óhegy és Újhegy, ami ha nem is úri negyed, de szerintem viszonylag normális vidék.
2012. szept. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!