Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Tudnátok nekem ajánlani egy...

Tudnátok nekem ajánlani egy rendes és megbízható albérlet közvetítőt Budapestről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal albérletet keresünk, már meguntuk, hogy állandóan közvetítőkbe botlunk bele, akik valami regisztrációs díj fejében adják meg a lakások címét! Azt olvastam hogy érdemes ingatlan közvetítőhöz fordulni! Mik a tapasztalataitok? Mennyit kell ezért fizetni? Olyat is olvastam hogy az albérlőnek is kell fizetni, olyat is hogy annak aki kiadj a lakást! Minden információt megköszönnék ezzel kapcsolatban!



2013. aug. 5. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom magatoknak keressetek. Kb. mekkorát, milyen áron szeretnétek és nagyjából merre? Azért kérdezem, mert ha nem irreális az elképzelésetek, akkor ti magatok is találhattok, csak lessétek szorgosan az albérlet.hu, apród.hu és egyéb hirdetőoldalakat.


Azért futtok bele sok csalóba, mert általában nekik az átlagnál egy fokkal olcsóbban vannak a hirdetéseik, hogy vonzzák a balekokat de azért mégse annyira irreális áron hirdetnek, hogy hihető legyen valamennyire.


Magánszemélyek is hirdetnek korrekt normális albérleteket, korrekt áron. Egy baj van: iszonyat gyorsan elmennek ezek. 2-3 nap maximum, de sokszor pár óra alatt. Ha nem bújod a hirdetéseket napi szinten vagy inkább napi szinten többször is, akkor eléggé kicsi esélyed van jót kifogni.

2013. aug. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kiad-lak ***** válasza:

Aki a címlistáért 6-7000-et kér az nem ingatlanközvetítő. Nem rendelkeznek sem engedéllyel, sem megfelelő szakmai ismerettel. A címeket a netről halásszák és érvényes megbízás, ill. a tulajdonos tudta nélkül hirdetik.


Az ingatlanközvetítő nem kér tőled pénzt.


A jó albérletek gyorsan elkelnek, ezért magad is keresned kell és hivatásos ingatlanközvetítőre is szükséged van.

Pl. most nálam a következő két lakás meg sem lesz hirdetve, mivel folyamatos az érdeklődés.

Egyik a KÖKI metró közelében, másik a XI.-ben lesz.

2013. aug. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. aug. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 vaszily katalin ***** válasza:
sziasztok,én most belefutotsm egybe 8ezret kér balatoni ut 18 alat.1elkelt 6 ot meg nem elérhetö szerintetek?
2014. szept. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Remélem nem fizettél 8 ezret mert az hülyeség volt akkor.
2014. szept. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
2018. ápr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nagy N. válasza:
Én fizettem, és költöztem is! Inkább 8 ezer mind egy havi kaucó az ingatlanosnak pluszban! Kedvesek és segítőkészek, le is beszélték nekem a lakást amibe be költöztem!
2021. ápr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!