Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 15 évesen albérlet?

15 évesen albérlet?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és gimibe járok. Szeretnék beköltözni városba, hogy ne kelljen annyit buszocskáznom. Az albérletet a szüleim fizetnék és ők írnák a szerződést.

Igazából ismerősökkel egy házbán vagy a háznak másik részében laknák. Ti mit szóltok ehhez?? lehetséges??



2013. aug. 8. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:

azt hiszem, eléggé megjárnák a szüleid, ha ez kiderülne. de nem értek hozzá.

kollégium nem lenne jobb?

mennyit jelent a sok buszozás?

2013. aug. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
miért járnák meg? lakcímváltozás nem lenne. Ha meg jön valaki akkor azt mondanám, hogy valami miatt ott aludtam. mi lehetne még baj?
2013. aug. 8. 18:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Már miért ne lehetne lehetséges? Több olyan középiskolát is ismerek a fővárosban, aminek nincsen kollégiuma, és a vidéki gyerekek mind albérletben vagy a szüleik által bérelt lakásban laknak. Két ismerősünk gyereke is jár zeneművészetibe, és ők is albérletben vannak. Teljesen mindennapos jelenség, amit tervezel, semmi extra nincs benne.
2013. aug. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod
2013. aug. 8. 18:10
 5/5 anonim válasza:
15 évesen nehéz lesz egyedül... Nem lesz ösztönző, hogy tanulj, azonkívül rájössz arra is, hogy a tanulás mellett egyebeket is meg kell csinálni, amit esetleg most nem: bevásárolni, főzni, takarítani, stb... Hidd el, jobb most még buszozni, ne akarj korán felnőni, élvezd az életet. Majd lesz idő, mikor visszakívánod majd ezeket a napokat :) Tudom, elég öreg vagyok már hozzá.
2013. aug. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!