Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Pénteken derült ki, hogy nem...

Pénteken derült ki, hogy nem vettek fel a koliba. Most lett lakótársam és most kezdünk bele az albérletkeresésbe Budapesten. Van esélyünk találni valami elfogadhatót (fejenként rezsivel 40 ezer körül) vagy halott ügy? Félek nagyon.

Figyelt kérdés

2013. aug. 20. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor rengeteg kiadó van, fogtok találni nyugi, persze keresni kell. De a fizetős ingatlanirodákat most felejtéstek is el, az átverés.
2013. aug. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, eddig se volt tervben!:) Főleg magánszemélyes hirdetéseket nézegettünk! Huh, köszönöm,most megnyugtattál. Esetleg te is hasonló cipőben jártál, vagy tapasztalat?
2013. aug. 20. 10:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
80 ezerért (két fő, rezsivel együtt) találtok biztosan. Persze kérdés, hogy hol és milyet, mekkorát. Figyeld albérlet.hu, aprod.hu és egyéb hirdető oldalakat. Ha lehet napi többször és azonnal hívd és menj megnézni ami jó. Kép nélküli hirdetéseket is nézd! Mi pl nem rég találtunk, már itt lakunk és ez is kép nélküli volt alberlet.hu oldalon.
2013. aug. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ingatlan.hu-t is ajánlom :)

vannak viszonylag normális ingatlanirodák is, de általában nagyon idegesítő ingatlanosok vannak...

azokat akik viszont pénzt kérnek tőled, hogy megnézhesd, kerüld el

2013. aug. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

az ingatlan.hu-n eddig sajna csak drága albikat találtam, pedig nem a belvárosban keresgéltem és nincsenek luxus igényeink, az aprod.hu jobbnak bizonyult. esetleg ezeken kívül valamilyen más oldal?:)

(ment a zöld mancs)

2013. aug. 20. 12:37
 6/6 anonim válasza:

[link] -- Itt lehet találni havi fix (télen-nyáron) 35-40-45 ezerért. Nem tudom van e szabad hely, de ott 12 hónapra irod alá a szerződést, és ha aláirod, akkor 12 honapot ki kell fizetned. Nagyon jo helyen vannak a lakások és a szobádon kivul mást nem kell takaritani, azt ők megoldják.


Keress rá neten kiadó lakásokra, ahogy az előzők mondták.


Nekem van egy ismerősöm, aki egy budai várra néző lakásba, és kb ennyibe jön ki neki. Lehet a külvárosban könnyebben találsz, csak ellenőrizd hogy milyen gyorsan tudsz bejutni az egyetemedhez (hogy ne legyen pl 3 átszállás és 2 óra az ut + egy kis gyaloglás).

2013. aug. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!