Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miért van az, hogy az üzenetek...

Miért van az, hogy az üzenetekre alig válaszolnak a hirdetők? Külföldi vagyok (bár évek óta Magyarországon élek), most itthon vagyok, tehát innen keresek valamit. És üzenetekre alig reagálnak, a telefon meg elég drága.

Figyelt kérdés
Pedig odaírják, hogy külföldieknek is kiadó, én meg azt, hogy dolgozom, meg elég részletesen leírom a dolgokat.
2013. aug. 20. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor hirdetést rakok fel, rögtön jön 20-30 válasz egy nap alatt, nem fogok mindegyikre válaszolni hogy nem. Annak írok amelyikben látok potenciált.
2013. aug. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát én nem úgy írok, hogy abban nem láthatnának potenciált...Akár 10-15 mondatot is szoktam írni kulturáltan, amiben leírom nagyjából, hogy ki vagyok és a kérdéseimet (attól függően, hogy mennyi információ volt a hirdetésben).

Egyébként meg ha megnyitod, elolvasod az üzenetet, legalább egy mondatot már írhatnál mindenkinek...

2013. aug. 20. 15:46
 3/4 A kérdező kommentje:
De ez még "hagyján", amikor még telefonon se lehet elérni valakit, az még jobb. Pedig nem tűnik kamunak, sok és jó kép van feltöltve.
2013. aug. 20. 15:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Sok és jó kép? Na azok szoktak kamu lenni :-) pláne ha még az ár is egész jó...


Mi magánszemélytől vettünk ki nem rég egész jó albit és alberlet.hu oldalon egy darab kép nem volt és leírás se volt valami részletes. Felhivtam, megnéztük, kivettük. Mindezt a hirdetés megjelenése utáni 2 napban. És rengeteg más hirdetésről lecsúsztunk előtte.


Neked távolról csak a kevésbé jó, drágábbra van esélyed. Senki nem fog várni rád és üzeneteket írogatni ha közben 20 másik ember telefonál és azonnal ott van megnézni.

A másik meg, hogy sok tulajdonos idősebb, akik nem interneteznek és írogatnak neked. Valaki hozzáértő ismerőssel felrakták a netre a hirdetést aztán annyi, várják a telefonokat amik csörögnek is rendesen. Így el se lesz olvasva a te üzeneted.

2013. aug. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!