Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hova? Hova ne Budapesten?

Hova? Hova ne Budapesten?

Figyelt kérdés
Szeretnék nemsokára felköltözni, és Pesten élők segítségét várom, melyik az a rész ami veszélyes egy fiatal nőnek? Egyedül! 9. kerületről érdekelne a legtöbb info, nekem az lenne ideálisabb, de persze a többi kerületről is szívesen várom a véleményeket(8.ker..baross, orczy, kálvária tér környéke alapból nem, de melyek még a nagyos rossz környékek?)

2013. aug. 21. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:

A Klinikák metróállomás környékére, és az Illatos úthoz ne. Ennyi.


Egyébként ajánlom a MÁV lakótelepeket, a József attila lakótelepet és a Havanna lakótelepet.

De Újlipótváros és Angyalföld sem rossz hely.

2013. aug. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A legrosszabb az Illatos út-Kén utca környéke, és a Magdolna negyed nevű rész, amely a Klinikák metrómegálló mögött van. A Kálvária tér, Orczy tér is zűrös, a Baross teret a 8.-ban most hirtelen nem tudom, melyik.

A Havanna lakótelep a XVIII. ban ronda és panel, viszont olcsó, és amióta bekamerázták, biztonságos is. A IX. ker. legszebb lakótelepi része a József Attila, ez tényleg kulturált, rendezett.

Általános szabály, hogy park mellé költözni nem jó, mert a parkokban gyakran csövesek tanyáznak.

A X. kerületben a Mázsa tér környékét kerüld el, a sétálóutca ott az egyetlen lakható utca, azt mondjuk szépen felújították pár éve. A Fertő utca szintén a X.-ben van, és zűrös hely, kerüld.

A József Attila lakótelep jó választás lehet.

2013. aug. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, még az elsőhöz: ha MÁV lakótelep alatt a Hős utcait értetted, az is kerülendő környék, tele drogosokkal meg mindennel. Oda se menj semmi esetre se.
2013. aug. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat..annyival egészíteném ki, h 13. kerület..párkány utca, vagy környéke...nekem a 13. kerület is szimpatikus..igaz messzebb van a munkahelytől, de inkább metróznék többet, csak lehessen nyugodtan sétálnom este felé is XD.
2013. aug. 22. 21:53
 5/9 anonim válasza:

A gond az, hogy hiába költözöl a VIII., IX., X. kerület jobb részeire, ha a zűrösebb helyeken kell elmenned ahhoz, hogy hazaérj...Ha autóval, taxival jársz, az azért jobb.

XI. kerület nem jó? Igaz, az Buda, de általában elég jó, meg a XIV. is. A XIII. kerületben laktam, a Szegedi út környékén, azt nem ajánlom, de a többi része a kerületnek elég jó, főleg ami közelebb van a belvároshoz.

2013. aug. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A legeslegfontosabb szempontom, tényleg az h biztonságos legyen, mert tök egyedül leszek és tényleg csak magamra számíthatok majd és szeretném ha az otthon legalább teljesen zűr mentes lenne .:)
2013. aug. 24. 18:52
 7/9 anonim válasza:

A Dunához közelebb levő IX. kerületi részek is elég jók. Boráros tértől a Nemzeti felé (legalábbis azt hiszem, az IX.),bár biztosan drágábbak is. De vannak más felújított részek is.

A Klinikák amúgy tényleg nagyon-nagyon rossz....Én egy ideig jártam a Jázmin utcai iskolába, hát amik ott vannak..Szigony utca és társai: NEM. Akármilyen szép esetlegesen egy lakás, oda ne menj.

Szívem szerint a II. és XII. kerületet ajánlom leginkább, de ha nem akarsz messzebb menni a munkahelytől...azok már tényleg jó helyek és azért a lakások se sokkal drágábbak. Én mostanában kerestem albérletet, 50 ezer ott is az alsó határ.

2013. aug. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag felsoroltad a legrosszabb környékeket a belvárosban. Kálvária tér? Tele van cigánnyal. Baross, Orczy szintén.


Azt mondod, a fő a biztonság. Akkor ezeket felejtsd el gyorsan. Angyalföldnek már vannak jobb részei. Minél kijjebb jössz, annál jobb.

Ajánlom, ezek viszonylag olcsók és jók:

Újpest nagy része, de főleg Káposztásmegyer. Igen, ez már messzebb van, de itt garantáltan sétálgatsz akár melltartóba is éjszaka, a kutyát nem érdekli. A cigány lakossága Kápnak kb. minden 15. 40 lakásos paneltömbben él egy.


XI. jobb részei.


Óbuda jobb részei, akár Békásmegyer is. Forgalmasabb pontjain pedig a Flórián, Aquincum.


II. kerület úgy majdnem teljesen egészében, de ez már drága.


Hirtelen ennyi jutott eszembe. Attól függ mennyit szánsz rá. Ha mondjuk egy 40 nm-s lakást szeretnél 40-50 ezer körül akkor Újpest, Óbuda, Angyalföld egyes részei.

2013. aug. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! igen..az orczy meg kálvária tér, baross azokat úgy írtam h semmiképpen..remélhetőleg a 9.kerület józsef attila lakótelepen össze jön a dolog, ecseri út környéke...:)
2013. aug. 28. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!