Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mi ennek a neve? Az albérletem...

Mi ennek a neve? Az albérletemben szeretnék faldekort csinálni, és neten láttam egy olyat, hogy sprayfesték, fekete, ami olyan festéket fúj, ami utána krétázható, krétával lehet rá írni. Ilyet hol tudok venni Budapesten?

Figyelt kérdés

2013. aug. 29. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Táblafesték a közneve, sprayről még nem hallottam, így a kérdésed azon részére nem tudok válaszolni. Esetleg még egy megjegyzés: nem tudom, hogy milyen borítású a padlód, de értelemszerűen padlószőnyeg felett krétázni, majd takarítani állandóan, nem igazán mókás dolog! :)
2013. aug. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ó köszönöm! hát ha mást, nem a sima feték is jó, onnan gondoltam, hogy van ilyen, mert egy angol lány ilyen videójában láttam:) parkettás a lakás szerencsére és azért olyan gyakran nem krétáznék, csak néha egy kis változást a mintába. igazándiból az a tervem, hogy csinálok betűket, befestem őket ilyennekel aztán fel a falra az egész, mert most csupasz fehér és nem nagyon jó így:S köszönöm szépen a választ, várok még többet! ment a zöld kéz!!:)
2013. aug. 29. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!