Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyire kerül egy albérlet...

Mennyire kerül egy albérlet (garzon), az ELTE, Corvinus környékén?

Figyelt kérdés

Sziasztok, jelenleg még Szegeden végzem az alapképzést az egyetemen és arra lennék kíváncsi, hogy mennyibe kerül egy bérelt garzon az ELTE- Corvinus környékén(a kurzusok mindkét egyetemen folynak, ezért írtam ilyen formában). Persze neten tudnék nézelődni, csak nem vagyok ismerős Pesten, hogy melyik környék milyen veszélyes, milyen a közlekedés az egyetemekhez stb. stb. Szóval, ha valaki tudna választ adni a kérdésemre, esetleg kicsit részeletesebbet is(pl. mennyibe kerül Pesten egy menü, és mennyiből lehet kihozni az egyetemista létet,buli, szórakozás nélkül, azt nagyon megköszönném!)


Köszönöm szépen a válaszokat!



2013. szept. 20. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Nézelődj az ingatlan.com keresőjén a térképes résznél és nézd hozzá a neked passzoló BKV-járatok útvonalát is.


Az ilyen belvárosi részeken egy 30-40nm-es garzon 60-90e körüli felszereltségtől, minőségtől és elhelyezkedéstől függően.

2013. szept. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk 7. kerületben egy kis 27nm garzon lakás átlag kb. 70 ezer volt havonta, bérleti díjjal, közös költséggel és minden rezsivel együtt. Fűtéskor inkább 75-80 máskor meg csak 65 ezer. Ketten laktunk ott párommal.


Kaján sokat lehet spórolni persze. Olcsón lehet főzni de ha kész főtt kaját akarsz azt is lehet olcsón venni csak tudni kell hol. De ha itt leszel úgyis felméred majd a terepet. :-)

2013. szept. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ma láttam a Corvinuson 30+ rezsiért kiadó szobát is például. Ha esetleg nem egész lakást vennél ki, akkor szobát jóval olcsóbban tudsz kivenni. Szerintem szobát már 20-40 ezer havi árért találsz. Vagy kollégiumba jelentkezz esetleg, a Kinizsi utcai kollégium 2 percre van a Corvinustól.
2013. szept. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a válaszokat, és mennyire esélyes egy jó lakótársat kifogni? nekem főleg a tanulás áll a középpontban és nem akarnék egy bulizós ember mellé bekerülni. Meg eléggé rendmániás is vagyok...
2013. szept. 25. 22:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egy benti Corvinus koli nem arról híres, hogy nem lehet tanulni. Egy egyetemre nem kötelező jönni, aki itt van, az papírt akar szerezni és tudást, szóval szerintem Corvinusos koliból nem fogsz kilógni azért, mert tanulós vagy :) Aki bulizni akar az elmegy a városba, vagy lemegy a büfébe. Nem a folyosón és nem a szobákban szoktak ilyet csinálni.
2013. szept. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
viszont azt gondolom, hogy engem nem vennének fel kollégiumba, mert apum az átlagtól "jobban keres", és az mennyire lehet nehéz feladat, egy tanulós lakótársat kifogni? nem kukacoskodni akarok, csak nem tudom, mennyire nehéz hasonlóan "tanulósabb" embereket lakótársként megtalálni. igazából mosogatok/takarítok, minden anyuci kedvence vagyokXD viccet félretéve, tényleg a tanulás miatt mennék pestre.:))
2013. szept. 26. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!